Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Brat Anny Kalczyńskiej to niezły przystojniak. Pokazał się w programie prowadzonym przez siostrę
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 24.12.2019 12:13

Brat Anny Kalczyńskiej to niezły przystojniak. Pokazał się w programie prowadzonym przez siostrę

anna kalczyńska: brat
instagram.com/dziendobrytvn

Brat Anny Kalczyńskiej to prawdziwy przystojniak! Razem pojawili się ostatnio na szklanym ekranie i wzbudzili ogromny entuzjazm widzów. Czym zajmuje się brat dziennikarki?

Gwiazda Dzień Dobry TVN jest jedną z najbardziej lubianych prowadzących. Zawsze uśmiechnięta, inteligentna i piękna dziennikarka dziś pojawiła się w programie u boku kogoś wyjątkowego! Brat Anny Kalczyńskiej zasiadł na kanapie naprzeciwko niej i opowiedział trochę o sobie. Czym zajmuje się Filip Kalczyński?

Brat Anny Kalczyńskiej. Czym się zajmuje?

Brat Anny Kalczyńskiej pojawił się w Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o doświadczeniach związanych z byciem dziecięcym aktorem. Filip Kalczyński ma bowiem za sobą kilka ról i to w nie byle jakich produkcjach! Trudno się dziwić, że rodzeństwo poszło w świat showbiznesu – ich rodzice są znanymi i cenionymi aktorami.

Przystojny Filip pojawił się na kanapie Dzień Dobry TVN u boku Joanny Jabłczyńskiej i Adama Fidusiewicza, którzy również zaczęli kariery z młodym wieku. Anna Kalczyńska: brat dziennikarki zadebiutował, kiedy miał zaledwie 5 lat i pojawił się na szklanym ekranie w serialu Dom u boku własnej mamy – Haliny Rowickiej. Później zagrał jeszcze w komediowym filmie Smacznego telewizorku oraz w Klanie. Co obecnie robi brat dziennikarki?

Filip Kalczyński: kim jest?

Brat Anny Kalczyńskiej bardzo chciał pójść w ślady rodziców i zostać aktorem, oni jednak stanowczo odradzali mu taką drogę. Podobała mu się praca na planie, ale kiedy pierwszy raz nie dostał się do szkoły teatralnej, stwierdził, że być może rodzice mieli rację! Czym więc zajmuje się dziś Filip Kalczyński? Zamiast aktorstwa wybrał studia marketingowe, podobnie jak siostra przeżył epizod z dziennikarstwem, a dziś jest cenionym reżyserem klipów reklamowych.

Brat dziennikarki przyznaje, że nie zdążył zasmakować sławy, nie żałuje jednak tego, jak potoczyła się jego dalsza kariera. Dziś razem z żoną wychowuje trójkę dzieci. Musimy przyznać, że brat Anny Kalczyńskiej jest naprawdę przystojny – trochę żałujemy, że jednak nie został aktorem, bo chętnie podziwiałybyśmy go na szklanym ekranie częściej!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna kalczyńska: brat

Brat Anny Kalczyńskiej był dziecięcym aktorem.

anna kalczyńska: brat

Porzucił jednak karierę w filmie na rzecz marketingu. Dziś jest reżyserem klipów reklamowych.

anna kalczyńska: brat

Filip Kalczyński to prawdziwy przystojniak! Naszym zdaniem świetnie by się sprawdził jak gwiazda aktorstwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  2. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  3. Rodzina latami ukrywała datę urodzin Witolda Pyrkosza. Prawda wyszła na jaw po latach
  4. „Mamy piątkę dzieci, 500 plus nas uratowało. Mogłam otworzyć własny salon manicure”
  5. Chłopak zabił ją, bo go rzuciła. Pochowają ją w sukni ślubnej
  6. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala