Chłopaki do wzięcia to program telewizji Polsat, który spotkał się z dużym zainteresowaniem widzów. Historie mężczyzn, którzy szukają szczęścia w miłości, do głębi poruszyły fanów. Bohaterzy programu zyskali niemałą popularność, wśród nich z pewnością przoduje Jaruś, który szczególnie zaskarbił sobie serca widzów. Tym bardziej szokująca jest prawda, jaka wyszła na jego temat.

Chłopaki do wzięcia pokazują historię mężczyzn, którzy nigdy nie mieli w życiu łatwo. Starają się, jak mogą, by ubarwić swoje życie, jednak problem utrzymania się, rozwoju, założenia rodziny  spędza im sen z powiek. Właśnie wyszła prawda na temat Jarusia, która wiele tłumaczy, choć szokuje, mężczyzna od początku miał w życiu bardzo trudno. 

Chłopaki do wzięcia: Jaruś cierpi na poważną chorobę wrodzoną

Jaruś wystąpił w 13 sezonie programu Chłopaki do wzięcia. Mężczyzna szybko przyciągnął uwagę widzów i nawet po zakończeniu swojego występu w produkcji cieszył się sporym zainteresowaniem na swoich social mediach. Wiele osób jednak zastanawiało się nad dziwną wymową mężczyzny. Prawda w końcu wyszła na jaw, to skutki poważnej choroby.

Okazało się, że Jaruś wypowiada się w tak nieskładny sposób, ponieważ cierpi na Alkoholowy Zespół Płodowy, który jest wynikiem tego, że jego matka będą z nim w ciąży piła alkohol. Jest to choroba nieuleczalna i intensywnie wpływa na rozwój dziecka, czyniąc go nieprawidłowym. Każda ilość alkoholu wypita w trakcie ciąży może spowodować zaburzenia w rozwoju płodu.

  1. Aleksandra Kwaśniewska w końcu wyjawiła prawdę. Wszyscy czekali na jej słowa
  2. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców

Jaki plany na przyszłość ma Jaruś?

Jaruś niestety wciąż nie znalazł swojej miłości. Był za to bohaterem poważnego skandalu. W internecie pojawiło się nagranie, jak roznegliżowany tańczy. Mężczyzna bardzo przeżył ten niemiły incydent, na szczęście udało mu się jakoś po nim pozbierać. Teraz ogłosił, jakie ma plany na przyszłość.

Ostatnio Jaruś udostępnił film w serwisie YouTube, na którym opowiada, że ma w planach zostać DJ’em. Marzy mu się profesjonalny sprzęt i sala do prób. Z pewnością na imprezę, na której by grał, przyszłyby tłumy fanów. Życzymy powodzenia!

Pamiętacie Bandziorka? On też przez długi czas skrywał druzgocącą prawdę na swój temat, która w końcu, wyszła na jaw. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopaki do wzięcia
fot. youtube.com/jarek Mergner chłopaki do wziecia

Jaruś poinformował, jakie ma plany na przyszłość.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Porażające informacje o Tomaszu Komendzie. Nikt nie wiedział, sytuacja jest tragiczna
  2. Daniel Martyniuk nie miał wyboru. Oficjalnie przeprasza, tym razem przesadził, wszystko przez opinie o hotelu
  3. Polacy ich uwielbiali. Pamiętacie „Wideotekę dorosłego człowieka”?
  4. Anna Mucha ogłosiła wielką nowinę. Napływają gratulacje, wszyscy nie mogą się już doczekać
  5. Czy podręczniki i pomoce szkolne powinny być darmowe?
  6. Nie ma zdrowszego mięsa, zawsze wybieraj je zamiast kurczaka. Osoby na diecie będą podwójnie zachwycone

Źródło: otopress.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl