Cmentarz przez naszą dzisiejszą bohaterkę porównany został do… wybiegu mody. Kobieta szczerze przyznaje, że dołożyła wszelkich starań, aby 1 listopada olśnić wyglądem. – Wydałam pół wypłaty na ubrania. Założę je na groby, wszystkim ciotkom opadną szczęki, napisała.

O ile dla jednych z nas 1 listopada to dzień zadumy i smutku, tak dla innych to świetna okazja, aby zaprezentować się w pełnej krasie. Nasza dzisiejsza bohaterka zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby na cmentarzu prezentować się niczym prawdziwa gwiazda Hollywood. W końcu taki dzień jest tylko raz w roku.

Cmentarz to dla niej wybieg mody

Kobieta, która podzieliła się z nami swoim wyznaniem, chcąc pozostać w pełni anonimowa, swój list podpisała tajemniczą literką A. Nie ukrywamy, że jej spojrzenie na zbliżające się Święto Zmarłych mocno nami wstrząsnęło. Dlaczego? Sami zobaczcie.

– 1 listopada zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym, że na co dzień pracuję i mieszkam w Warszawie, dołożyłam wszelkich starań, aby na cmentarzu w mojej mieścince pod Lublinem olśnić swoim wyglądem – rozpoczęła wyznanie kobieta.

Musicie wiedzieć, że A. wydała ponad połowę swojej wypłaty, aby przy grobie najbliższych osób prezentować się nienagannie. Co takiego zakupiła na ten dzień kobieta? Lista jest naprawdę imponująca.

Cmentarz
Unsplash.com @davideragusa

Cmentarz porównała do wybiegu mody.

– To oczywiste, że chce wyglądać jak milion dolarów. W końcu stolica zobowiązuje. Wydałam pół wypłaty na ubrania. Założę je na groby, wszystkim ciotkom opadną szczęki! Na tę okazję zakupiłam więc panterkowe futerko, kozaczki z czerwoną podeszwą, które do złudzenia przypominają buty od Christiana Louboutin‚a oraz niebotycznie drogą torebkę. Nie wspomnę już skórzanych spodniach i odświętnej koszuli – dodała kobieta.

Czy jej mąż ma rację?

Musicie wiedzieć, że jej mąż dosłownie nie może uwierzyć, w to, co zrobiła jego żona. Kiedy zobaczył ją z torbami zakupów, powiedział, że postradała wszystkie zmysły.

– To jednak nie wszystko… Dodał, że jeśli ubiorę się w swoje nowe łaszki, on nigdzie ze mną nie pójdzie. Uważa, że to wstyd – napisała kobieta.

Zdezorientowana  zupełnie nie rozumie jego reakcji.

– Co w tym złego, że chciałam wyglądać dobrze? – zapytała na koniec kobieta. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Cmentarz
Unsplash.com @jonatron

Dołożyła wszelkich starań by olśnić wyglądem.

Cmentarz
Unsplash.com @charlesdeluvio

Wyglądem zachwyci swoje ciotki!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Horoskop na Halloween. Mroczna postać, która najlepiej pasuje do twojej osobowości
  3. Siostry wyłudzały pieniądze od bogaczy. Uwodziły ich i okradały
  4. Michał Piróg od lat walczy o prawa zwierząt. Internautka wytknęła mu jeden błąd, to musiało boleć
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułMarcin Dubiel zażartował z czarnoskórego chłopczyka. Powiedział do niego: „Skośny murzyn”
Następny artykułKobieta szła brzegiem Bałtyku. Znalazła butelkę, w środku był tajemniczy list
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.