Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Izabelli Scorupco ma już 24 lata. Na jej widok można stracić głowę, podobna do mamy?
Julia Smoleń
Julia Smoleń 21.03.2021 21:07

Córka Izabelli Scorupco ma już 24 lata. Na jej widok można stracić głowę, podobna do mamy?

córka
fot. instagram.com/izabellascorupco/

Córka aktorki Izabelli Scorupco ma 24 lata. Julia Scorupco prowadzi Instagrama, gdzie regularnie wstawia dużo swoich zdjęć. Podobieństwo do mamy jest uderzające! Czym zajmuje się córka słynnej aktorki?

Julia Scorupco, córka znanej aktorki, przyszła na świat w 1996 roku. Jej ojcem jest hokeista, Mariusz Czerkawski. Po rozstaniu z mężczyzną Izabella Scorupco wyprowadziła się wraz z Julią do Los Angeles. Młoda kobieta jest bardzo podobna do swojej matki. Zdecydowanie, odziedziczyła po niej urodę.

Córka Izabelli Scorupco – jak wygląda?

Julia prowadzi swojego Instagrama, z którego można się dowiedzieć, czym zajmuje się ta młoda i piękna kobieta. Scorupco studiowała kierunek Media na Uniwersytecie Berkeley w San Francisco, w Stanach Zjednoczonych. Interesuje się sportem. W liceum grała w drużynie koszykówki.

Na Instagramie córki Izabelli można również zobaczyć jej partnera. Julia jest z nim związana od kilku lat. W jej mediach społecznościowych nie brakuje także zdjęć z mamą. Widać, że kobiety przez lata zbudowały silną, przyjacielską relację.

Z racji tego, że Izabella Scorupco wyszła ponownie za mąż, Julia ma przyrodniego brata – Jacoba Reymonda.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ojcem Jacoba jest Jeffrey Reymond. Był on drugim mężem słynnej aktorki. Dwa lata temu Izabella Scorupco wyszła za mąż po raz trzeci. Kobieta poślubiła Karla Rosengrena. Ich przyjęcie odbyło się w Hollywood.

Izabella Scorupco – historia

Izabella Scorupco pochodzi z Białegostoku. Występowała w takich filmach jak: GoldenEye, oraz Ogniem i mieczem.

W wieku ośmiu lat Scorupco przeprowadziła się wraz z matką do Sztokholmu. Tam, uczęszczała do klasztoru katolickiego, w którym uczyła się języka francuskiego. Choć Scorupco nie ma wykształcenia aktorskiego, w wieku 17 lat zadebiutowała w filmie. Zauważył ją szwedzki reżyser – Staffan Hildebrand – który zatrudnił ją w filmowym melodramacie pod tytułem Nikt tak nie kocha jak my.

W 1995 roku zagrała w filmie GoldenEye – jednej z części o przygodach Jamesa Bonda. W tym filmie debiutował również słynny aktor – Pierce Brosnan. Rola w amerykańskim filmie zapewniła Scorupco dużą popularność. Kobieta występowała w takich produkcjach jak: Granice wytrzymałości, Władcy ognia, czy w horrorze Egzorcysta: Początek. Pracowała z takimi aktorami jak Chris O’Donell, Christian Bale oraz Stellan Skarsgard.

Córce aktorki, Julii, życzymy podobnie wielkich sukcesów!

Zobacz zdjęcie:

Julia jest piękną, młodą kobietą. Wraz z mamą tworzą wyjątkową relację!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl, onet.pl