Córka Michała Wiśniewskiego postanowiła rozpocząć karierę muzyczną, idąc tym samym w ślady znanego ojca! Najmłodsza z dzieci muzyka nagrała właśnie swoją pierwszą piosenkę. Klip został zamieszczony na kanale artysty przez samego Michała. Widać, że zależy mu, żeby córka mogła spełniać swoje marzenia!

Michał Wiśniewski nie pozostaje może zbyt stały jeśli chodzi o miłość romantyczną, ale nie zapomina o swoich dzieciach. Swoją najmłodszą córkę Vivienne Viennę, córkę jego i Anny Świątczak, obecnie wspiera w rozwoju kariery muzycznej. Sławny tata musi być dumny, że najmłodsza córka zdecydowała się pójść w jego ślady!

Córka Wiśniewskiego debiutuje muzycznie

Na kanale Michała Wiśniewskiego na YouTubie pojawiła się ostatnio piosenka jego najmłodszej pociechy, Vivienne. Jako Vivi Wiśniewska zaśpiewała ona utwór Nie straszne strachy. Klip zaczyna się komentarzem jej znanego taty

— Mój dom jest tam, gdzie jest moja rodzina. Rodzinę tworzą bliscy, okazując sobie nawzajem szacunek przez oddanie i miłość. Każdego dnia tego doświadczam i jestem wbrew wszystkim przeciwnościom losu dumny z tego, że mogę na was liczyć. Zawsze. Kocham.

12-letnia dziewczynka śpiewa w tym utworze o pokonywaniu strachu, co jest dużo łatwiejsze gdy ma się przy sobie ukochanych członków rodziny, w przypadku dziecka — rodziców. 

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski ma czwórkę dzieci – dwójkę z Mandaryną i dwójkę z Anną Świątczak. Ze związku z Mandaryną artysta ma syna, 18-letniego Xaviera Michała i 17-letnią córkę, Fabienne Martę. Dwunastoletnia córka Anny Świątczak, która teraz chce iść w ślady znanego taty, ma również starszą siostrę, 16-letnią Etiennette Annę. Do tej pory w mediach najwięcej słyszało się jedynie o najstarszym dziecku artysty— Xavierze. 

Jak wam się podoba piosenka Vivienne? Fani Wiśniewskiego są zachwyceni jej debiutem!

POSŁUCHAJ PIOSENKI I ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
Michał Wiśniewski, youtube.com

Komentarz Michała Wiśniewskiego otwiera teledysk. 

córka
Michał Wiśniewski, youtube.com

Jego córka postanowiła pójść w jego ślady i rozpocząć karierę muzyczną. 

córka
Michał Wiśniewski, youtube.com

Rodzina jest ważnym motywem w jej piosence. 

Podoba Wam się? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Najbardziej uparte znaki zodiaku. Gdy mają jakieś postanowienie, nic nie jest w stanie ich zatrzymać
  3. Dagmara Kaźmierska wyznała, że była uzależniona. Przez nałóg straciła majątek, uratowało ją więzienie
  4. Wywiesili kartkę z błagalnym apelem do sąsiadów. Problem dotyczy wielu osób
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródła: rmf.fm

Poprzedni artykułMichał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
Następny artykułŻona Tomasza Sekielskiego jest jego największym wsparciem. Dzięki niej schudł, pokazali się na wspólnej okładce
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego