Dagmara Kaźmierska po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Popularna Królowa życia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z salonu fryzjerskiego Chabzda & Team Hairdresser, gdzie znajduje się w towarzystwie dwóch mężczyzn. Na jednej z fotografii Dagmara całuje jednego z mężczyzn nad znajdującym się na stoliku tortem.

Dagmara Kaźmierska opublikowała na Instagramie zdjęcia, które prawdopodobnie rozwiewają wszelkie wątpliwości w kwestii jej związku. Na jednym z nich Królowa życia całuje mężczyznę. Kim jest tajemnicza postać?

Z kim jest Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska jest z niejakim Piotrem. Na opublikowanych zdjęciach Królowa życia siedzi w towarzystwie fryzjera Michała Chabzdy oraz wcześniej wspomnianego mężczyzny. Zdjęcia bardzo szybko zyskały popularność, albowiem już teraz można dostrzec niemal 20 tys. polubień oraz ogrom komentarzy. 

Fani od dłuższego czasu zastanawiali się, czy w życiu Dagmary pojawił się jakiś mężczyzna, ponieważ jeszcze na początku roku dawała znaki, że coś może być na rzeczy. Wygląda na to, że ich przypuszczenia po czasie zostały wyjaśnione. Mówi o tym nie tylko zdjęcie, ale także wymowne komentarze zamieszczane przez mężczyznę – I love You – napisał Paweł. Dagmara odpowiedziała tym samym zwrotem.

Na zdjęciu widać jak para całuje się nad tortem. Zainteresowana dodała do fotografii podpis – Motyle na palcach. Motyle w brzuchu. To i na torcie muszą być. Uwielbiam tych Panów. Bardzo o mnie dbają. Aczkolwiek każdy inaczej. Tort tak pyszny, że w sekundy rozpracowany – pisze Dagmara.

Nie od dziś wiadomo, że Królowa życia cieszy się wielkim poważaniem u swoich fanów. Jej popularność jest niepodważalna, nie tylko ze względu na udział w programie Królowe życia, ale także dzięki aktywnemu prowadzeniu mediów społecznościowych. Na Instagramie zebrała już niemal milion obserwujących. Fani wyczekiwali na zdjęcie z mężczyzną i ostatecznie ich cierpliwość została wynagrodzona.

  1. Od dziś nowy zakaz, nikt się nie spodziewał. Premier podjął kolejną decyzję, już za 2 dni wszystko może się zmienić
  2. Tysiące żołnierzy dostało nagłe polecenie. Prezydent miasta bije na alarm, sytuacja jest poważna
  3. Pilny apel premiera, zwrócił się do jednej grupy Polaków. Nie ma ani chwili do stracenia

Dagmara Kaźmierska partner

O partnerze Dagmary Kaźmierskiej zrobiło się głośno jeszcze na początku bieżącego roku. Stało się to w momencie, gdy Królowa życia opublikowała na Instagramie fotografię z tajemniczym mężczyzną, dodając przy tym bardzo długi i interesujący wpis.

– Czasem los przyciągnie do siebie całkowicie obcych sobie ludzi, którzy po godzinie czują jakby byli rodzeństwem. Nasze przypadkowe spotkanie nieco zmieniło nam życie. Ale jak to mówią – NIE MA PRZYPADKOWYCH SPOTKAŃ … – napisała wówczas Królowa życia.

Mężczyzna na opublikowanym w lutym zdjęciu to także Piotr. Portal jastrzabpost.pl podał, że partner Dagmary jest od niej dwa lata młodszy i ma mnóstwo atutów – Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził – cytuje słowa Dagmary portal.

Jednak po jakimś czasie pojawiła się informacja, że Piotr jest jedynie przyjacielem Dagmary, a serwis se.pl podawał, że mężczyzna jest w stałym związku i ma syna. Najwidoczniej w ciągu kilku miesięcy wiele się pozmieniało.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym całuje mężczyznę.

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Widać, że są bardzo szczęśliwi.

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Mężczyzna ze zdjęcia ma na imię Piotr. Pod zamieszczonymi zdjęciami dodał wiele wymownych komentarzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uwielbiana wokalistka Ich Troje poświęca się teraz szlachetnemu zajęciu. Z sentymentem wspominamy Justynę Majkowską
  2. Czarny scenariusz zaczął się spełniać. Niepokojące słowa prezesa ws. narodowej kwarantanny. Nie będzie żadnych wyjazdów
  3. Widzowie ”Rolnik szuka żony” mocno się zdziwią. Za tydzień nie zobaczą kolejnego odcinka, wielkie rozczarowanie
  4. Szpital nie przyjął kobiety, która pracowała w nim 35 lat. Odesłali ją do domu, niestety zmarła
  5. Ważna wiadomość dla wszystkich obywateli. Najbliższe 4 dni będą kluczowe, sytuacja jest bardzo poważna
  6. W ukryciu na wsi zarabiali miliony. Policjanci pobledli, gdy zobaczyli na własne oczy
  7. Najlepszy farsz na pierogi zrobisz z mięsa z rosołu. Nie ma doskonalszej receptury

Źródło: jastrzabpost.pl, se.pl

Poprzedni artykułTo już pewne. Stanie się 9 listopada. Polki i Polacy będą zdruzgotani decyzją
Następny artykułPolicja rozbiła „Strajk kobiet” w Warszawie. „Rząd próbuje nam zamknąć usta”
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl