Dominika Gwit jak nikt inny potrafi wywołać zainteresowanie internautów. Gwiazda chętnie pokazuje nowe zdjęcia i dzieli się swoimi przemyśleniami. Jej aktywność w sieci potrafi sprawić, że internauci wdają się w wielogodzinne dyskusje. Tym razem nie było powodów do radości, Dominika przeczytała, że jest przerysowana i potrzebuje atencji. O co chodzi?

Dominika Gwit zamieściła jedno zdjęcie z krótkim podpisem. To wystarczyło, aby jednej z fanek gwiazdy puściły nerwy. Wprost napisała, co sądzi o aktorce. Dominice Gwit mogło zrobić się przykro. Zdecydowała się wziąć udział w dyskusji, która wywiązała się w komentarzach. Co napisała? 

Dominika Gwit: fanka oskarżyła aktorkę

Gdy Dominika Gwit dodawała niewinne zdjęcie i dość krótki, niewinny podpis, nie spodziewała się, że otrzyma komentarz krytykujący jej osobę. Uśmiechnięta gwiazda życzyła fanom spokojnej nocy i spokojnego życia. Co poszło nie tak? Jedna z internautek pokusiła się o niemiłą opinię na temat Dominiki.

– Niby jest Pani fajna, ale taka przerysowana. Gdyby Pani rzeczywiście była szczęśliwa, jak Pani nadmienia, to nie potrzebowałaby Pani atencji ludzi z insta — pisała internautka.

Komentarz natychmiast wywołał mnóstwo odpowiedzi. Fanki Dominiki Gwit natychmiast stanęły w jej obronie, podkreślając, że cenią ją za szczerość i naturalność. Niektórym zrobiło się przykro, że nawet pod zdjęciem uśmiechniętej kobiety pojawiają się niemiłe słowa.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dominika Gwit odpowiedziała

W burzliwą dyskusję postanowiła włączyć się sama Dominika. Gwiazda ma do siebie ogromny dystans dlatego, zamiast się obrażać, kulturalnie zwróciła uwagę internautkom.

– Takie mądre Kobitki a takie tu nieporozumienia I to jeszcze w mojej sprawie, nie ma co! Każdy żyje, jak chce! Całusy wielkie i wszystkiego, co najlepsze Dziewczyny! Dużo uśmiechu — pisała aktorka.

Fanki doceniły Dominikę Gwit za cierpliwość i tak spokojne podejście do nieprzyjemnych słów. Zaimponowała im jeszcze bardziej, choć wydawało się to trudne, bo gwiazda od dawna ceniona jest za skromność i pozytywne nastawienie do życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

DOMINIKA GWIT
instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
instagram.com/dominikagwit

ZOBACZ TEŻ:

  1. Omenaa Mensah miała bliskie spotkanie z rekinem! Gwiazda pokazała nagranie
  2. Lech Wałęsa nie pojawił się na ślubie swojej córki, Brygidy. Miał nietypowy powód
  3. Anna Oberc w mocnych słowach o mężczyznach. „Niewielu facetów jest po prostu godnych, aby się nimi zainteresować”
  4. Pogrzeb Anny Jantar zgromadził tłumy. Aż 40 tysięcy osób przyszło pożegnać piosenkarkę
  5. Hanna Lis nie lubi popularności? „Szczerze? Wołałabym być anonimowa”

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.