Dorota Szelągowska powróciła do pracy nad programem, Tu jest pięknie. Za pośrednictwem Instagrama, udostępniła zdjęcie, na którym wygląda na wyjątkowo szczęśliwą. Internautom nie umknęła jednak wyjątkowa fryzura gwiazdy, w sieci aż roi się od komentarzy.

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej znanych polskich prezenterek telewizyjnych, zajmujących się dekoracją i urządzaniem wnętrz. Zazwyczaj elegancka i zachowawcza fryzura gwiazdy zmieniła się nie do poznania. Fani nie kryją zaskoczenia.

Fryzura Doroty Szelągowskiej wywołała internetową burzę

Gwiazda stacji TVN nie opuściła swoich fanów ani na moment. Podczas obowiązkowej kwarantanny, której poddać się musiała niemal cała Polska, Dorota Szelągowska była obecna w mediach społecznościowych i cieszyła internautów pokazywaniem swojej codziennej rutyny.

W jednym z ostatnich postów na Instagramie gwiazda pokazała się w niebywałej stylizacji. Kobieta poinformowała, że właśnie zaczyna nagrania do najnowszego sezonu Tu jest pięknie. To jednak nie wiadomość o powracającym programie wzbudziła poruszenie internautów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Mowa ciała i gesty mówią więcej niż słowa. Ekspert ujawnił, co naprawdę czuła Agata Duda podczas wystąpienia, aż ciężko uwierzyć
  2. Wielki protest pod Sejmem, ludzie wyszli na ulice, mają dość. Co się dzieje i o co chodzi?
  3. Małgorzata Trzaskowska skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Scenarzystka podsumowała pierwsze damy

Dorota Szelągowska zaskoczyła swoją stylizacją

Gwiazda TVN zdecydowała się na jasno-brązową luźną sukienkę i zamszowe botki. Makijaż podkreślający oko w zdecydowany sposób wyeksponował wyjątkową urodę kobiety. Fryzura dekoratorki wnętrz spowodowała, że internauci nie mogli powstrzymać się od zachwytu.

Dorota Szelągowska zdecydowała się na klasyczne upięcie w formie kucyka. Gładko uczesane włosy, dodały zwiewnej stylizacji prawdziwego szyku. My jesteśmy zachwyceni takim połączeniem. Czekamy na wasze opinie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dorota Szelągowska
fot Instagram @dotindotin

Dorota Szelągowska zaskoczyła stylizacją.

Dorota Szelągowska
fot Instagram @dotindotin

Dorota Szelągowska postawiła na mocny makijaż oka.

Dorota Szelągowska
fot Instagram @dotindotin

Gwiazda TVN powraca na antenę programu Tu jest pięknie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  2. Wicepremier podała pierwszy termin wypłaty 500+ na wakacje
  3. Detektyw Krzysztof R. oskarżony o poważne przestępstwo. Grozi mu kara pozbawienia wolności
  4. Współpracownik śmierdzi? One znały ten problem. Dzielą się swoimi rozwiązaniami
  5. TVN wydał oficjalne oświadczenie. Uwielbiany dziennikarz odchodzi ze stacji, Kinga Rusin zabrała głos
  6. Żona Cezarego Żaka po 35 latach zdradziła, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Tylko najbliżsi wiedzieli

Źródło: instagram.com

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.