Edyta Górniak, która względnie niedawno wróciła na bożą ścieżkę, wzięła udział w procesji dotyczącej Bożego Ciała. Czwartkowe obchody postanowiła zrelacjonować również w mediach społecznościowych. Obok jej stroju nie dało się przejść obojętnie. To, jak ubrała się polska diwa, zszokowało niemalże wszystkich fanów.

Edyta Górniak w ostatnim czasie zaskakuje wiele osób. W dobie koronawirusa artystka wygłosiła kilka kontrowersyjnych opinii, których nikt się nie spodziewał, a teraz z okazji obchodów święta kościelnego zszokowała wszystkich swoim ubraniem.
 
 
 
Edyta Górniak: przemiana duchowa
 
Edyta Górniak wyznawała niegdyś buddyzm i mówiła, że ważna jest dla niej filozofia Wschodu. Sześć lat temu przeszła jednak przemianę duchową, dzięki której na nowo odkryła Boga. Choć kobieta, jak sama mówi, jest bardzo uduchowiona, to jeszcze rok temu sugerowała, że nie chodzi do Kościoła.
 
 
– Świadomie potrzebuję spotkać się sam na sam w modlitwie i robię to w sposób nie taki huczny, kiedy wszyscy narzucają tempo modlitwy tak jak podczas mszy, tylko chodzę do kapliczek w różnych miastach na całym świecie – powiedziała wokalistka w rozmowie z Plotkiem.
 1. Dramatyczna śmierć 2,5-letniego dziecka. Chłopiec spadł na beton, kiedy jego rodzice upajali się wysokoprocentowym trunkiem
 2. Tysiące ludzi popełnia fatalny błąd podczas panierowania kotletów schabowych. Sekret tkwi w 2 zaskakujących składnikach
 3. ONZ ostrzega przed kolejną katastrofą. Miliony ludzi może ucierpieć, podobnej sytuacji nie było od 50 lat

Gwiazda obchodzi hucznie Boże Ciało

Edyta Górniak w tym roku postanowiła wziąć udział w nabożeństwie dotyczącym Bożego Ciała. Gwiazda spędziła ten dzień w Leśnicy, gdzie w regionalnym ludowym stroju przeszła także procesję.

Wszystkich zszokował fakt, że polska diwa może się tak ubrać. Zespół Pieśni i Tańca Przemyśl umieścił pod nagraniem nawet komentarz sugerujący, że chętnie przyjęliby ją do swojego zespołu (wszystko oczywiście w granicach żartu). Nie wszystkie opinie były jednak przychylne. 

ZOBACZ WIDEO:

 

Edyta Górniak zaszalała ze stylizacją. Gwiazda opublikowała nietypowe wideo.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Nagła, gigantyczna awantura w programie na żywo, prowadząca nie wytrzymała. Aż trudno uwierzyć
 2. Seria poważnych wypadków w Tatrach, najgorszy na Rysach. Do akcji ruszył śmigłowiec
 3. 14-latka zmarła podczas snu. Powód wstrząsną rodzicami, teraz ostrzegają innych
 4. Otwarcie granic już wkrótce. Opublikowano rozporządzenie, znamy szczegółowe informacje
 5. Weszła do przymierzalni i pobladła. Kobieta ujawniła porażającą prawdę o sklepach, niebywałe co widać na zdjęciach
 6. Minister zdrowia nagle podpisał ważną decyzję. Z dnia na dzień ograniczono jeden z zakazów

  źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułHoroskop weekendowy. Niektóre znaki zodiaku powinny mieć się na baczności
Następny artykułCzy Małgorzata Rozenek pobiera 500 plus? Znamy odpowiedź, nie uwierzycie
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.