Edyta Herbuś jest znaną i lubianą gwiazdą w polskim show-biznesie, występuje na parkietach tanecznych oraz gra role w filmach i serialach. Praca na scenie towarzyszy jej od najmłodszych lat, dlatego zwraca uwagę na zdrowy styl życia. Jest zgrabna, szczupła i ma wysportowaną sylwetkę. Budzi podziw wielu kobiet i jest dla nich wzorem. 

Tancerka i aktorka jest ikoną dla wielu kobiet w Polsce, ma zawsze zadbaną fryzurę, kobiecy makijaż, dobrze się ubiera i jest bardzo wysportowana. Na zgrabne ciało składa sie wiele czynników, sposób odżywiania, ćwiczenia i systematyczność. Edyta Herbuś jako tancerka i aktorka wie jak zadbać o swoją sylwetkę.

Edyta Herbuś tancerka i aktorka

Edyta Herbuś to polska tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Wielokrotna finalistka konkursów tanecznych. Zwyciężczyni konkursu Eurowizji w 2008 roku. Od 9 roku życia gwiazda zajmuje się tańcem, potem do swoich pasji i planów zawodowych dołączyła aktorstwo.

Ile waży Edyta Herbuś?

Edyta Herbuś waży niecałe 50 kg. Gwiazda jest bardzo drobną i zgrabną kobietą. Szczupłą sylwetkę gwiazda zawdzięcza stałym treningom i odpowiedniej diecie. Herbuś od dziecka uprawia sport, więc ćwiczenia ma we krwi. 

Ile wzrostu ma Edyta Herbuś?

Edyta Herbuś ma 156 cm wzrostu, jest drobną, zawsze uśmiechniętą kobietą, która zaraża optymizmem każdego. Jej filigranowa budowa ciała wzbudza sympatię w widzach. Gwiazda zawsze dobrze wygląda, jest świadoma swojej sylwetki i wie jak się ubrać. Nie raz zachwycała na ściankach, w kreacjach polskich projektantów. 

Kariera gwiazdy

Sławna tancerka i aktorka może się pochwalić wieloma osiągnięciami. Zdobyła wiele nagród podczas konkursów tanecznych, wystąpiła w show Polsatu Taniec z gwiazdami, wzięła udział w programie wokalnym, pierwszej edycji Jak oni śpiewają?. W 2006 r. razem z Michałem Pirógiem prowadziła program W rytmie MTV

Gwiazda występuje w wielu serialach i na deskach teatru oraz w teledyskach. Dodatkowym osiągnięciem Herbuś są bardzo udane kampanie reklamowe. Reklamowała kosmetyki Soraya, wodę Veroni Mineral, w 2012 roku została twarzą Avon.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta herbuś
instagram.com.edytaherbus

Edyta Herbuś spełnia się jako tancerka i aktorka.

edyta herbuś
instagram.com.edytaherbus

Celebrytka ma piękne wysportowane ciało.

edyta herbus
instagram.com.edytaherbus

Kobieta zachwyca i inspiruje. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje uczestnik popularnego reality-show. Polak miał jedynie 29 lat
  3. Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę. Córka potwierdziła smutne doniesienia
  4. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

 

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułNastolatka została zabita przez starszą siostrę. Uważała, że jest za ładna, ładniejsza od niej
Następny artykułNiósł trumnę zamordowanej, 6-letniej córki. Wzruszający i poruszający moment