Alexis Sharkey, 26-letnia gwiazda mediów społecznościowych, której ciało znaleziono pod koniec listopada przy drodze w Houston (Teksas), miała zostać uduszona. Do tych ustaleń dopiero teraz dotarli dziennikarze Mirror. To kolejny cios dla bliskich i fanów influencerki.

Fani Alexis są zdruzgotani jej śmiercią. Do tej pory nie było wiadomo, jak dokładnie zginęła 26-letnia gwiazda. Zwłoki zostały odnalezione przez policję 30 listopada ubiegłego roku, na ciele nie zauważono żadnych ran.

Gwiazda mediów społecznościowych została uduszona

Serwis Mirror podał, że infuencerka została uduszona. Jako głównego podejrzanego wymieniano jej męża, 49-letniego Toma. Mężczyzna zapewniał jednak, że nie miał nic wspólnego ze śmiercią żony.

— Nie kłóciliśmy się, kiedy opuszczała dom. Powiedziałem jej tylko, że nie może prowadzić samochodu pod wpływem. […] Nie muszę wyjaśniać tej sprawy — powiedział dziennikarzom KTRK-TV. 

Funkcjonariusze policji w Houston poinformowali, że do tej pory nikt nie został aresztowany, ani nie usłyszał zarzutów w sprawie śmierci 26-letniej kobiety. Nie są znane szczegóły śledztwa.

— Nagie ciało Sharkey, które nie miało widocznych ran, zostało znalezione na poboczu drogi I-10 w pobliżu czterogwiazdkowego hotelu i zaledwie trzy mile od jej mieszkania, które znajduje się przy tej samej ulicy, przy której ją znaleziono — informowała policja po znalezieniu ciała.

Kim była Alexis Sharkey?

Alexis Sharkey (a właściwie Alexis Robinault) była influencerką, jej profil na Instagramie nadal obserwuje ponad 70 tysięcy osób. Pod koniec listopada jej znajomych zaniepokoiło, że nie dotarła na umówione spotkanie i nie odpowiadała na wiadomości.

– Alexis była mocno przywiązana do swojego telefonu. Była królową mediów społecznościowych. Miała wpływy, to była jej praca – mówili znajomi.

Zaginięcie zgłosiła zaniepokojona matka 26-latki. Później to ona poinformowała świat o śmierci córki.

 Będziemy za tobą tęsknić, kochanie napisała.

O szczegółach dotyczących tragicznego finału poszukiwań 26-latki pisaliśmy >tutaj<. Fani do dziś nie mogą pogodzić się z jej śmiercią. Mimo że od tragedii minęły tygodnie, na profilu Alexis cały czas pojawiają się komentarze.

Niestety to niejedyna smutna wiadomość, jaką dziś przekazywaliśmy. Zmarł lider grupy Püdelsi, Andrzej Püdel Bieniasz. Miał 67 lat.

Zobacz zdjęcie:

gwiazda
instagram.com/alexissharkey

To ostatnie zdjęcie, jakie 26-latka opublikowała na swoim Instagramie.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułTłumy blokują ulice, do akcji wkroczyła policja. ,,Jedna osoba została wciągnięta do radiowozu”. Trwa Strajk Kobiet
Następny artykułWyszło na jaw, co Kacper zrobił zanim opuścił miejsce morderstwa. Przy ciele Patrycji brakowało dwóch rzeczy
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.