Ile waży Marina Łuczenko? Piosenkarka zachwyca nie tylko pięknym głosem, lecz także figurą! Niejedna dziewczyna chciałaby wyglądać tak jak ona! Jaki jest sekret jej szczupłej sylwetki?

Ile waży Marina Łuczenko? Gwiazda wygląda naprawdę świetnie! Chociaż piosenkarka niedawno została mamą, jej figura zwala z nóg. Wygląda na to, że kobieta po kilku miesiącach wróciła do  formy sprzed ciąży!

Ile waży Marina Łuczenko?

Marina Łuczenko od lat wzbudza zainteresowanie mediów. To kobieta o wielu talentach. Dawniej mogliśmy podziwiać ją na szklanym ekranie w kultowym polskim serialu 39 i pół. Później gwiazda porzuciła karierę aktorską, by w pełni oddać się swojej największej pasji — muzyce. Łuczenko od lat pojawia się na pierwszych stronach gazet, a olbrzymią sensację wzbudził jej ślub ze znanym bramkarzem, Wojciechem Szczęsnym. Latem 2018 roku piękna piosenkarka urodziła swoje pierwsze dziecko, a fani oszaleli z radości!

Figura gwiazdy

Marina w wywiadzie dla Cosmopolitan przyznała, że nie stosuje żadnej konkretnej diety. Stara się jeść zdrowo i pić duże ilości wody. Ogranicza jedzenie mięsa i jest uzależniona od zielonej herbaty matcha. Łuczenko wspomniała, że trudno jest utrzymać jej systematyczną dietę, ponieważ nieustannie jest w rozjazdach. 

Na swoim Instagramie napisała:

– Niestety nie zdradzę Wam recepty na smukłą sylwetkę, ponieważ po urodzeniu nie stosowałam diet odchudzających ani ćwiczeń. W ciąży nie ćwiczyłam i rozpieszczałam siebie słodkościami tak jak i teraz … (włoskie lody????) Oczywiście staram się jeść zdrowo natomiast myślę, że w moim przypadku za figurę na którą nie narzekam muszę podziękować rodzicom,czyli dobrym genom. Choć powoli zaczynam myśleć o tym, by zacząć ćwiczyć to na razie nie traktuję tego jako priorytet. Oczywiście zostało mi kilka kg po ciąży, ale na razie nie mam nawet czasu o tym myśleć… wstydu nie ma???? Tak więc ja dopiero otworzyłam swój sezon na bikini????

Ile waży Marina Łuczenko? Piosenkarka jest naprawdę bardzo lekka, a jej waga waha się w granicach 50 kilogramów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile waży marina łuczenko
instagram.com @marina_official

Marina Łuczenko to prawdziwa ikona stylu.

1
2
3
4
Poprzedni artykułKim jest mama Julii Wieniawy? Wygląda jak jej piękna siostra
Następny artykułGdzie mieszka Magda Gessler? Wszystkiego się spodziewaliśmy, ale nie tego