Iwona Pavlović: dzieci nigdy nie były jej marzeniem. Gwiazda nie ukrywa, że świetnie czuje się bez potomstwa: Nigdy nie czułam ciągot macierzyńskich, wyznała w rozmowie z portalem styl.fm. Mąż jurorki znakomicie rozumiał jej decyzję.

Iwona Pavlović: dzieci nie były dla niej priorytetem. Choć sama wychowywała się w tradycyjnym domu i miała dwóch braci, to nie chciała powielać tego schematu. Musiała sprzeciwić się woli mamy i wybrała własną drogę. Dzięki temu jest dziś szczęśliwą i spełnioną kobietą. 

Iwona Pavlović: dzieci nie były dla niej priorytetem

Oszałamiająca kariera taneczna pozwoliła jej zostać jurorką jednego z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych. Od 2005 roku zasiada w jury Tańca z Gwiazdami. Choć skład sędziowski zmieniał się nie raz, to ona pozostaje jego królową słynącą z surowych ocen. Błysk w oku jednak zdradza, że ma w sobie dużo pozytywnej energii.

– Błysk w oku mam zawsze. Odziedziczyłam go po mamie i po tacie. Moi rodzice do końca, bo tata już nie żyje, tryskali energią — mówiła dla styl.pl.

Pomimo ogromnej energii i miłości do ludzi, nigdy nie chciała mieć dzieci. Zawsze podkreśla, że dla niej potomstwo nie jest warunkiem koniecznym do bycia szczęśliwą kobietą. 

– Jestem szczęśliwa! Nie wiem, czy zostałam czegoś pozbawiona, ale nigdy nie czułam ciągot macierzyńskich — czytamy na styl.pl.

Przyznaje jednak, że była poddawana pewnym naciskom, a jej decyzja nie wszystkim odpowiadała. Sama wychowywała się w tradycyjnym domu, dlatego jej niechęć do dzieci była dla rodziny dużym zaskoczeniem. Musiała postawić na swoim.

Dlaczego Iwona Pavlović nie ma dzieci?

Iwona Pavlović nie ma dzieci, bo od zawsze wolała skupiać się na innych sprawach, które dawały jej więcej radości. Nie podobało się to jej mamie, która pragnęła, aby córka dała jej wnuki. Kobieta dopiero po wielu latach zrozumiała, że nie przekona córki do urodzenia dzieci. Iwona podkreśla, że to wyłącznie jej decyzja i nie zamierza nikogo przekonywać do rezygnacji z zakładania dużej rodziny.

– Mówię do wszystkich kobiet, które nie chcą rodzić dzieci: jestem z wami. Nie róbcie tego, tylko dlatego, że ktoś wam kazał albo mama oczekuje. Ważne jest to, co wy czujecie! — apelowała w wywiadzie na styl.pl.

Za dwa miesiące Iwona Pavlović będzie świętowała dziesiątą rocznicę małżeństwa z drugim mężem, Wojciechem Oświęcimskim. Pomagała opiekować się trójką jego synów i wielokrotnie zapewniała o dobrych relacjach, jakie pomiędzy nimi panują. Tancerka nie uniknęła jednak roli babci. Kilka miesięcy temu razem z mężem zostali dziadkami. Iwona Pavlović nie ukrywa, że zamierza rozpieszczać wnuka. Już teraz chętnie pokazuje wspólne zdjęcia i przyznaje, że zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia.

– Powoli szykujemy się do  nowej roli. Mam nadzieję, że znakomicie się w niej sprawdzimy oboje — cieszyła się w rozmowie z Twoim Imperium.

Choć z wnukiem nie łączą ją więzy krwi, to nie wpłynie to na ich relacje. Tworzą prawdziwą rodzinę, a to daje Iwonie Pavlović prawdziwe szczęście.

ZOBACZ ZDJĘCIA IWONY PAVLOVIĆ:

Iwona Pavlović: dzieci
instagram.com/iwonapavlovic

Iwona Pavlović otwarcie mówi o tym, że nigdy nie chciała mieć dzieci.

Iwona Pavlović: dzieci
instagram.com/iwonapavlovic

Brak potomstwa nie wpływa na jej poczucie kobiecości czy pewności siebie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda przerażona wydarzeniami w Białymstoku. „Czy wychodząc u Was na scenę mamy się bać?”
  2. Aleksandra Domańska nago na plaży! Wspiera ideę ciałopozytywności
  3. Dieta Krystyny Pawłowicz to nie tylko sałatki! Zdradziła, co je na co dzień
  4. Ojciec Marzeny Rogalskiej zmarł w 2016 roku po ciężkiej chorobie. Dziennikarka była z nim bardzo związana
  5. Dorota Wellman – MĄŻ, WIEK, WZROST, WAGA, DZIECI

źródło: styl.fm

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.