Iwona Pavlovic: mama gwiazdy wygląda fenomenalnie! Jurorka Tańca z gwiazdami chętnie pokazuje mamę na Instagramie. Chociaż nie zawsze jest idealnie, to takiej relacji można tylko pozazdrościć! Zobaczcie, jak uroczo razem wyglądają!

Mama słynnej mistrzyni tańca to piękna kobieta! Iwona Pavlovic: mama tancerki jest dla niej inspiracją i oparciem. To dzięki niej jest wytrwała, w tym, co robi! Choć w programie słynie z ostrych uwag, to dla mamy zawsze ma mnóstwo ciepłych słów.

Iwona Pavlovic: mama

Choć obecnie panie mają wspaniałą relację, to Iwonie Pavlovic czasem trudno było zrozumieć zachowanie mamy. Przyznała, że kobieta często zwracała jej uwagę, na rzeczy, które mogłaby poprawić, nawet w dorosłym życiu.

Wyrosłam na miłości mojej mamy oraz jej ale. To ale powodowało, że cały czas chcę być lepsza, by już kiedyś nie było tego ale. Dlatego jestem pracowita i do dzisiaj chcę zasłużyć na brak ale od mojej mamy — mówiła w programie Lustro.

Iwona Pavlovic: mama jest dla niej autorytetem, dlatego za wszelką cenę chce spełnić jej oczekiwania. W pewnych sprawach jednak musi postawić na swoim. Zdradziła, że mama bardzo namawiała ją na posiadanie dziecka, którego gwiazda nie chciała mieć.

Kim jest mama Iwony Pavlovic?

Mama Iwony Pavlovic to Zenobia Szymańska. Iwona nazywa mamę Zeniulką. Gwiazda w rozmowie z gazetaolsztynska.pl opowiadała, że jeśli jej mama pracowała, to w domu. Robiła siatki na żyłce, choinki, swetry. Dzięki obecności mamy w domu Iwona zawsze miała pełny obiad z deserem. Przyznała też, że jej rodzina kultywowała tradycyjne wartości.

-Zawsze miałam na czas obiad: zupa, drugie danie i deser. W niedzielę msza święta. Tradycyjny podział ról damsko-męskich, choć tata też potrafił w niedzielę upichcić pyzy — opowiadała.

Jaka jest mama Ivony Pavlovic? Tancerka podkreśla, że jej mama jest bardzo silną i aktywną osobą. Zawsze wygląda elegancko, potrafi się pięknie ubrać, pomalować i ze śmiałością wyjść do ludzi. Ma łatwość nawiązywania kontaktów. To dzięki niej Ivona ukończyła bibliotekoznawstwo. Mama bardzo chciała, żeby oprócz tańca miała jeszcze inny zawód.

ZOBACZ ZDJĘCIA IWONY PAVLOVIC I JEJ MAMY:

Iwona Pavlovic
instagram.com/iwonapavlovic

Iwona Pavlovic często pokazuje się z mamą.

Iwona Pavlovic
instagram.com/iwonapavlovic

Kobiety mają wspaniałą relację.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Ciachorowski wrzucił do sieci niepokojące nagranie. Aktor szybko uspokoił fanów
  2. Milionerzy przed 30. Oto najmłodsze i najbogatsze osoby, które nie ukończyły 30. roku życia
  3. Piosenkarka Dorota R. usłyszała wyrok. Została skazana za groźby karalne wobec Emila Haidara
  4. Choroba zmusiła Iwonę Węgrowską do wielomiesięcznej przerwy w karierze. Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu
  5. Bartłomiej Misiewicz żąda miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi. Reżyser odpowiada
Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl