Izabela Janachowska nie próżnuje podczas kwarantanny. Gwiazda wykazała się nie tylko ogromną kreatywnością, ale i głową do interesów. Słynna ekspertka od ślubów postanowiła wziąć sprawy we własne ręce, wyjść naprzeciw przyszłym pannom młodym i spełnić ich oczekiwania. Internautki są zachwycone, a pomysł Izabeli Janachowskiej spotkał się z ogromną aprobatą.
 
Ślub w czasach epidemii koronawirusa to wyzwanie dla przyszłych par młodych, w szczególności tych, które mimo wszystko nie zdecydowały się na przełożenie terminu tej wyjątkowej ceremonii. Małżonkowie muszą liczyć się z szeregiem obostrzeń, w tym z przymusem składania przysięgi w maseczkach. Okazuje się, że świetne wyjście z tej sytuacji znalazła Izabela Janachowska.
 
 
 
Izabela Janachowska zaprojektowała ślubne maseczki 
 
Izabela Janachowska, która dla wielu panien młodych jest prawdziwym guru, postanowiła wyjść naprzeciw swoim klientkom. Gwiazda bardzo dobrze wie, że ten wyjątkowy dzień, jakim jest ślub, zasługuje nie tylko odpowiednią oprawę, ale i właściwą kreację. Dlatego też zaprojektowała specjalne ślubne maseczki, dla przyszłych panien młodych.  
 
 
 
– Kochani pomyślałam o Pannach Młodych, które mają ślub w tym roku i jeśli nic się nie zmieni, będą musiały w tym wyjątkowym dniu nosić maseczkę…specjalnie stworzyłam takie, które pasują do sukien ślubnych z mojej kolekcji i do każdej zamówionej u mnie w showroomie sukni dołączona będzie piękna maseczka – napisała na swoim Instagramie Izabela Janachowska.

Ślub w maseczce

Ślub w maseczce to problem, z którymi będą musiały zmierzyć się przyszłe pary młode. Izabela Janachowska w trosce o zdrowie nowożeńców, gości, a także piękny wygląd panien młodych, stworzyła kolekcję maseczek, które będą idealnie współgrać ze ślubną kreacją. 

Internautki nie kryły zachwytu. Okazuje się, że pomysł przypadł do gustu obserwatorkom gwiazdy, które stwierdziły, że maseczki prezentują się przepięknie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Izabela janachowska
@izabelajanachowska, Instagram

Izabela Janachowska zaprojektowała kolekcję ślubnych maseczek.

izabela janachowska
@izabelajanachowska, Instagram

Ślubna ekspertka będzie je dołączać to sukien zamówionych w jej atelier.

izabela janachowska
@izabelajanachowska, Instagram

Koronkowe, ozdobione błyszczącą nitką lub cekinami maseczki mają idealnie współgrać ze ślubną kreacją.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przechodzień znalazł ciało przykryte liśćmi, sprawa jest poważna. Akcja policji, ściągnięto nawet komendanta
  2. Smutny skutek otwarcia szlaków w Polsce. Zdjęcia mówią wszystko
  3. Miasto jest zupełnie wolne od pandemii. Wciąż nie zanotowano tam nawet jednego przypadku
  4. Kotlety ze szpinaku? Może brzmieć dziwnie, ale rozpływają się w ustach. Zrobisz je w kilka chwil
  5. Minister Zdrowia powiedział, jaka jest skuteczność testów na koronawirusa. Nie wszyscy będą zadowoleni
  6. Właśnie opublikowano nowe rozporządzenie dot. epidemii. Co z ruchem granicznym?
Poprzedni artykułKoronawirus w Polsce. Minister rozwoju wyjawiła, kiedy pojawią się kolejne poluzowania obostrzeń
Następny artykułŁukasz Szumowski w najnowszym wywiadzie. Jego słowa nie spodobają się wielu
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.