Justyna Pochanke podjęła decyzję o odejściu ze stacji TVN, z którą była związana od prawie dwóch dekad. Smutna wiadomość obiegła media w poniedziałek 13 lipca. W mailu do swoich współpracowników napisała, że nie planowała podjąć takiej decyzji. W oficjalnym pożegnaniu zdradza jednak poniekąd powód. Wzruszający wpis dziennikarki wywołał niemałe poruszenie w Internecie.

Justyna Pochanke znana była głównie, jako prowadząca główne wydanie Faktów i Fakty po faktach, które emitowane były przez stację TVN. Odejście uwielbianej dziennikarki poruszyło wielu widzów. Wiemy, dlaczego się na to zdecydowała. 

Dlaczego Justyna Pochanke odeszła ze stacji TVN?

Justyna Pochanke niejednoznacznie mówi o tym, dlaczego odeszła ze stacji TVN, lecz jak sugeruje Onet, mogło mieć to związek z atakami na bliskich dziennikarki, których dopuściło się TVP Info w zeszłym roku.  

– Ten zawód to moja pasja – dostałam więcej niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli — ekipie Faktów i TVN24- zacytował dziennikarkę serwis Wirtualne Media.

  1. Mowa ciała i gesty mówią więcej niż słowa. Ekspert ujawnił, co naprawdę czuła Agata Duda podczas wystąpienia, aż ciężko uwierzyć
  2. Nagły protest w Warszawie. Polskie Babcie mają dość i wyszły na ulice, sytuacja, jakiej nie było
  3. Małgorzata Trzaskowska skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Scenarzystka podsumowała pierwsze damy

Dziennikarka żegna widzów

Justyna Pochanke w swoim pożegnaniu podkreśliła, że dziękuje także widzom, którzy byli dla niej siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. To właśnie te słowa mogą wskazywać na to, co było powodem jej odejścia ze stacji. 

– Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe- dodała dziennikarka i prezenterka znanego programu.  

TVN wydał już oficjalne oświadczenie w tej sprawie i poinformował, że nowym prowadzącym zostanie Piotr Kraśko, który jednocześnie musiał podjąć decyzję o odejściu ze śniadaniowego programu, który współprowadził z Kingą Rusin

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Justyna Pochanke pożegnała się z widzami stacji TVN.  

justyna pochanke
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Dziennikarka nie będzie już dłużej prowadzić Faktów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 6-latek zaprosił 32 osoby na urodziny i nikt nie przyszedł. Żadnego dziecka nie powinna spotkać podobna przykrość
  2. Skandal na zachodzie Polski. 7 osób zatrzymanych. Mieli związek z oburzającymi czynnościami
  3. Detektyw Krzysztof R. oskarżony o poważne przestępstwo. Grozi mu kara pozbawienia wolności
  4. Współpracownik śmierdzi? One znały ten problem. Dzielą się swoimi rozwiązaniami
  5. TVN wydał oficjalne oświadczenie. Uwielbiany dziennikarz odchodzi ze stacji, Kinga Rusin zabrała głos
  6. Wiele osób pije ją codzienne. Jest bardzo szkodliwa, może nieodwracalnie zniszczyć organizm

Źródło: kobieta.onet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.