Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Steczkowska pokazała zdjęcia po ciąży. ,,Każdy trening to udręka”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 24.01.2021 09:41

Justyna Steczkowska pokazała zdjęcia po ciąży. ,,Każdy trening to udręka”

fot. TRICOLORS/East News

Justyna Steczkowska pokazała zdjęcia po ciąży. Fotografie opublikowała na swoim Instagramie i trzeba przyznać, że wygląda fenomenalnie. Wyrzeźbiony i płaski brzuch robi wrażenie. Piosenkarka wyznała jednak, że taki wygląd okupiła ciężką pracą. Każdy trening to udręka — napisała. Podoba wam się?

Justyna Steczkowska pokazała odważne zdjęcia i jednocześnie wyznała, że żadnego z nich „nie popieścił grafik”. Figura piosenkarki robi na was wrażenie?

Justyna Steczkowska pokazała zdjęcia po ciąży

Justyna Steczkowska swój szczyt popularności ma już za sobą, ale nadal jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w kraju. Jej charakterystyczny, mocny głos sprawia, że trudno zapomnieć o jej twórczości.

Jak większość gwiazd, Justyna Steczkowska również jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie nie tylko wspomina archiwalne zdjęcia oraz nagrania z koncertów, lecz także uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Tak było i tym razem.

Wokalistka opublikowała trzy zdjęcia, na którym widać jej metamorfozę, jeśli chodzi o figurę. Pierwsza fotografia pochodzi z profesjonalnej sesji zdjęciowej i przedstawia Justynę zaraz po narodzinach córki. Dzisiaj Helena ma już 7 lat.

Lubię to zdjęcie. Pamiętam, że było zrobione pół roku po narodzinach Helenki. Widać na nim, jak inne miałam ciało, ale nie miało to dla mnie żadnego znaczenia, bo byłam tak szczęśliwa, że urodziłam córeczkę, że cała reszta była tylko dodatkiem wspomina Steczkowska.

Pozostałe dwa zdjęcia zostały dodane, aby porównać jej obecną formę, do sylwetki sprzed lat. Piosenkarka zdradziła, że zaraz po wspomnianej sesji postanowiła zawalczyć o swoje lepsze ciało i tak trwa to do dzisiaj.

Justyna Steczkowska: metamorfoza

Moje ciało jest mi wdzięczne (a ja mojemu ciału) pomimo tego, że każdy trening to udręka. Zawsze szukam wymówki, żeby sobie odpuścić i nie jestem zbyt szczęśliwa, jak na niego jadę, ale bardzo szczęśliwa i dumna jak z niego wracam. Dumna, że kolejny raz udało mi się dotrzymać słowa samej sobie i szczęśliwa, bo ruch wyzwala mnóstwo endorfin — wyznała w opisie do zdjęć.

Jednocześnie gwiazda zachęca swoich obserwatorów, aby nie przestali się ruszać, ćwiczyć, biegać, spacerować czy „dbać o swoje ciało i emocje”.

P.S. Następne zdjęcia są z różnych wakacji, ale po kilku latach ćwiczeń. I nie jest zdjęciem z sesji, które „popieścił” grafik, tylko zwykłym selfie — zastrzegała artystka na koniec.

Jak wam podoba się jej przemiana? Jesteście pod wrażeniem?

Zobacz zdjęcia:

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska postanowiła pokazać swoją przemianę. Tutaj na zdjęciu jej ciało pół roku po tym, jak urodziła córkę.

Justyna Steczkowska

Tak teraz obecnie prezentuje się sylwetka gwiazdy.

Justyna Steczkowska

Robi wrażenie?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram