Kilka tygodni temu zdecydowano o poluzowaniu obostrzeń i przywróceniu do działalności teatrów. Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie zdjęcie składu spektaklu pt. Przygoda z ogrodnikiem, na którym widnieje w towarzystwie Agnieszki Włodarczyk. Aktorka już wkrótce urodzi, a Cichopek zaprosiła wszystkich do przybycia na spektakl, gdyż będzie on dla przyszłej mamy specjalny – Szykuje się do najważniejszej roli – napisała.

Agnieszka Włodarczyk za niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. W związku z tym Katarzyna Cichopek wraz z przyjaciółmi szykują dla niej coś specjalnego. Zaprosiła wszystkich na najbliższe spektakle Przygody z ogrodnikiem

Agnieszka Włodarczyk ciąża

Jak wiadomo z uwagi na szalejącą pandemię koronawirusa teatry musiały zostać na jakiś czas zamknięte. Na szczęście spadek dziennej liczby zakażeń spowodował, że władze zgodziły się na przywrócenie ich działalności z zachowaniem należytego reżimu sanitarnego. Aktorzy nie kryli radości z takiego przebiegu spraw.

Jakiś czas temu w teatrach wystawiany jest spektakl pt. Przygoda z ogrodnikiem, którego obsada pęka w szwach od gwiazd. Do jego grona należą m.in. Katarzyna Cichopek, Agnieszka Włodarczyk, Anna Mucha, Bogdan Kalus i kilkoro innych. Każdy spektakl wywołuje fale śmiechu na salach teatrów. Aktorzy z radością zapraszają fanów do podziwiania spektaklu w teatrach.

Druga z wyżej wymienionych aktorek już wkrótce zostanie mamą. Gwiazda przez długi czas ukrywała swoją ciążę przed światem, jednak kiedy z wiadomych przyczyn stało się to niemożliwe postanowiła powiedzieć kilka słów na ten temat. Zdarzyła jej się nawet zabawna wpadka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Nadchodzące spektakle Przygody z ogrodnikiem będą pożegnalnymi dla Agnieszki Włodarczyk, która powolutku szykuje się do powitania swojego pierwszego potomka na świecie. W związku z tym czeka na nią specjalne pożegnanie.

Katarzyna Cichopek o pożegnaniu Agnieszki Włodarczyk

Ciąża koleżanki z planu spektaklu nie przechodzi obojętnie partnerom zawodowym Agnieszki Włodarczyk. Dzisiejsze spektakle o godzinie 17:00 i 20:00 w Teatrze Palladium w Warszawie będą szczególne, ponieważ Katarzyna Cichopek wraz z przyjaciółmi mają zamiar urządzić Agnieszce specjalne pożegnanie.

– Drodzy, serdecznie zapraszamy na dzisiejsze spektakle o 17 i 20 w Palladium w Warszawie. To będą pożegnalne spektakle @agnieszkawlodarczykofficial, która szykuje się do najważniejszej życiowej roli. My gwarantujemy dużą dawkę śmiechu. Kto wczoraj widział, ten może potwierdzić. Czekamy na Was, bo bez Was nie ma nas – napisała Katarzyna Cichopek.

Na zdjęciu można zauważyć, że Agnieszka Włodarczyk wygląda kwitnąco, a ciąża zdecydowanie jej sprzyja. Już wkrótce powita na świecie swojego pierwszego potomka, czego ekscytację można zauważyć na jej rozpromienionej twarzy.

Mieliście przyjemność obejrzeć spektakl Przygoda z ogrodnikiem? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami!

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Katarzyna Cichopek zaprosiła fanów do przybycia na dzisiejsze spektakle Przygody z ogrodnikiem do Teatru Palladium w Warszawie. Będą to ostatnie występy Agnieszki Włodarczyk, która już wkrótce urodzi dziecko. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułPani Renata potrzebuje pomocy. Gdy zachorowała na raka, mąż zostawił ją samą z trójką dzieci
Następny artykułTen Typ Mes: ,,Jeśli wiesz, że znowu kupi kwiaty z Biedry na Dzień Kobiet, to zostaw go”. W sieci zawrzało
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl