Katarzyna Cichopek zdecydowała się na kolejną zaskakującą zmianę w swoim życiu. Gwiazda pochwaliła się efektami na swoim profilu na Instagramie. Okazało się, że zmieniła ona luksusowe mieszkanie na takie o bardziej przytulnym wnętrzu.

Prowadząca poranne show „Pytanie na Śniadanie” od pewnego czasu jest niezwykle aktywna w swoich social mediach, gdzie z chęcią dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego. Teraz aktorka pokazała, jak wyglądają wnętrza jej domu.

Katarzyna Cichopek pokazała wnętrza swojego domu

Gwiazda Telewizji Polskiej od dłuższego czasu niezwykle chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Od czasu swojego rozstania z Marcinem Hakielem prezenterka jest na ustach absolutnie wszystkich, a to za sprawą głośnego wywiadu jej byłego ukochanego oraz afery podsłuchowej, w której uczestniczyła wraz z Maciejem Kurzajewskim

Wygląda jednak na to, że w życiu prowadzącej „Pytanie na Śniadanie” w końcu zaświeciło słońce. Katarzyna Cichopek podzieliła się na Instagramie pięknymi zdjęciami, na których pozuje na tle przytulnych wnętrz swojego domu.

Katarzyna Cichopek dodała na swój profil na Instagramie nowe zdjęcia, na których uśmiechnięta pozuje na tle przytulnie urządzonego mieszkania. Radosna aktorka siedzi na ogromnym wiklinowym fotelu, a w tle możemy zauważyć wielki biały regał na książki. Wygląda na to, że gwiazda „Pytania na Śniadanie” zamieniła wnętrze swojego luksusowego mieszkania w stolicy, na takie o bardziej przyjemnym klimacie.

-Leniwa niedziela? Nic bardziej mylnego. Wreszcie miałam czas, żeby dokończyć porządki domowe i ułożyć książki — napisała na swoim Instagramie Katarzyna Cichopek.

Przy okazji gwiazda poinformowała o współpracy z firmą, która przygotowała dla niej stojący w tle biały regał, na którym mogła ułożyć wszystkie swoje zbiory książek. Prowadząca śniadaniówkę zaoferowała swoim fanom także kod rabatowy na zakupy u jej reklamodawcy.

Zobacz post aktorki:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN 
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”