Kinga Duda podjęła niespodziewaną decyzję, która zmartwiła jej rodziców. Jak wynika z komentarzy Andrzeja Dudy dla Super Expressu, rozłąka dziewczyny z rodziną, potrwa znacznie dłużej, niż spodziewali się tego jej najbliżsi. Para Prezydencka nie jest zachwycona tym faktem. Jednak będzie się musiała pogodzić z decyzją córki. Jeszcze długo się nie zobaczą.

Kinga Duda – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – razem z kolegami wygrała międzynarodowy konkurs Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot w Madrycie. Nagrodą był trzymiesięczny staż w jednej z prestiżowych, londyńskich kancelarii. Okazuje się, że pierworodna wcale nie ma zamiaru wracać do Polski.

Kinga Duda zasmuciła rodziców

Staż Kingi miał się zakończyć w maju. Jak się jednak okazuje, Kinga wcale nie ma zamiaru wracać z Wielkiej Brytanii. Kancelaria zaoferowała dziewczynie pracę, a ta przyjęła ofertę. Tym faktem rzekomo najbardziej zasmucona jest jej mama. Z córką nie udało się jej spotkać w Święta Wielkanocne. Następnie spotkanie odwlekało się w czasie, przez panującą pandemię. Rodzina miała nadzieję na zobaczenie dziewczyny w maju. Niestety i to się nie udało.

Kinga Duda to ambitna dziewczyna. Od zawsze zaznaczała, że nie chce być oceniana przez pryzmat rodziców i tego co dokonali, a na podstawie własnych osiągnięć. Dlatego właśnie dziewczyna zdecydowała się na karierę poza granicami Polski. To dla niej najlepsza szansa, by znane nazwisko nie było przeszkodą w drodze do sukcesu, oraz by wszystkim udowodnić, że zna się na tym, co robi.

– Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy – w rozmowie z Onetem przyznał pracownik biura prezydenta.

  1. Niestety, media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje uwielbiany artysta
  2. Niemal 2 miliony Polaków zażywa jeden lek. Uwaga, może zwierać rakotwórczą substancję
  3. Rafał Trzaskowski nie miał pojęcia, że wszystko się nagrywa. Prawda wyszła na jaw

Wielkie ambicje Kingi Dudy i wielka tęsknota rodziny

Profesor Jan Duda – dziadek dziewczyny, wspiera postawę utalentowanej wnuczki i trzyma za nią kciuki. Podobnie zresztą jak pozostali bliscy, ci jednak wspominają także o wielkiej tęsknocie za Kingą. Głównie rodzice nie ukrywają, że chcieliby, aby córka pracowała znacznie bliżej.

Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się, chociażby spotkać – stwierdził zatroskany Andrzej Duda w rozmowie z Super Expressem.

Rodzice są rozczarowani decyzją, którą podjęła jedynaczka. Kinga raczej szybko nie wróci do Polski. Para Prezydencka jednak wierzy, że ich córka podjęła najlepszą dla siebie decyzje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kinga Duda
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Kinga Duda postanowiła zostać w Londynie na dłużej.

kinga duda
instagram.com/andrzejduda

Córka Prezydenta ukończyła studia prawnicze.

Andrzej Duda
instagram.com@prezydent_pl

Rodzice są dumni z córki, jednak za nią tęsknią.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  2. 10 osób zginęło, wprowadzono pilny stan wyjątkowy. Amanda uderzyła, tragiczna wiadomość ze świata
  3. Od dziś emeryci i renciści mogą zarabiać prawie 4 tysiące. Ogromna zmiana, nowy limit
  4. Gratulacje dla Jolanty Kwaśniewskiej. Na jaw wyszła prawda, Agata Duda będzie wściekła
  5. Marek Niedźwiecki nie zamierza milczeć. Ma ważną prośbę, zapowiedział poważne kroki
  6. Zadziwiające sceny na Jasnej Górze. Biskup się nie hamował, grzmiał z ambony na policję
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.