Kot, mówi się, chadza własnymi ścieżkami, skupia tylko na sobie i nie ogląda się na innych. Jak się okazuje, to jednak zwierzę z uczuciami, zdolne do wielkich gestów. Pewien kociak niemal codziennie pojawiał się w sklepie, aby wyżebrać trochę mięsa. Sprzedawcy zawsze się dziwili, co z nim robił, skoro sam go nie zjadał. Okazało się, że dokarmiał rannego przyjaciela.

Wideo kanału Cuda Świata opowiada wspaniałą historię zwierzęcej przyjaźni. Choć mało kto by się tego nie spodziewał, ten kot wykazał się wspaniałym charakterem i uczynnością, której człowiek mógłby się od niego uczyć.

Kot żebrał o mięso

W rosyjskim sklepie z mięsem bardzo często pojawiał się kot, który uparcie wpatrywał się w mięso, ale nie domagał się posiłku tak, jak robi to wiele innych kotów. Ten cierpliwie i bez irytującego miauczenia czekał na życzliwy gest.

Jeden z pracowników w końcu się przełamał i postanowił dokarmić biedne zwierzę. Zachowanie kociaka wprawiło go jednak w zdumienie, bo ten wcale niczego nie zjadł, ale zabrał mięso i wyszedł. Historia powtórzyła się kilkakrotnie. Któregoś dnia zaciekawiony pracownik udał się za kotem i odkrył coś niewiarygodnego.

  1. Widzowie kochali ją w serialu „Samo życie”. Zmarła na nowotwór.
  2. Ukochany pies Sylwii Przybysz i Jasia Dąbrowskiego. Co wiemy o rasie cavalier king charles spaniel?
  3. Łukasz Szumowski przekazał złe wieści. Zapowiada drugą falę zachorowań, ma konkretne daty.

Kot dokarmiał przyjaciela

Na jaw wyszło, że kot zanosił skrawki mięsa innemu kotu, który prawdopodobnie uległ wypadkowi, utknął pod ciężarem i miał uszkodzoną łapkę. Pracownik docenił gest zwierzęcia i zdecydował się przygarnąć te biedne, ale uczuciowe zwierzęta.

W innym artykule opisaliśmy z kolei historię pewnego dzielnego kota, który udał się w swoją najdłuższą podróż. Pokonał aż 2 tysiące kilometrów. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 Niesamowita historia zwierzęcej przyjaźni.

kot
fot. unsplash.com/Timothy Meinberg

Choć zwierzęta te chadzają własnymi ścieżkami, potrafią się przywiązać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przypadkiem znalazł psa, którego szukał od 3 lat. Reakcja zwierzaka jest bezbłędna
  2. Niewidomy pies szuka nowego domu. Choć spotkało go wiele zła, nigdy nie zwątpił w człowieka
  3. Koronawirus w restauracji, kwarantannie poddano ponad 50 osób, zachorował kucharz. Niepokojące doniesienia z Niemiec.
  4. Już niedługo pozbędziemy się maseczek? Wiceminister zdrowia zapowiada ważną datę.
  5. Nastolatka została zgwałcona na ulicy. Wezwała policję i dostała mandat, powód nie mieści się w głowie.
  6. Matka udusiła córeczkę we śnie. Psychiatra właśnie ujawnił, co mogło pchnąć kobietę do najgorszego.

źródło: youtube.com/Cuda Świata

Poprzedni artykułEwa Bem jeszcze nie mówiła tak otwarcie o swojej tragedii. Przełomowy wywiad po śmierci córki wyciska łzy
Następny artykułZaczęła robić z brwiami jedną rzecz, która odmieniła jej życie. Twierdzi, że teraz faceci ją uwielbiają
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.