Królowe Życia: gwiazda serialu opublikowała stare zdjęcie, na którym pozuje ze swoim ukochanym synem. Dagmara Kaźmierska miała wtedy ciemne włosy, a malutki Conanek był prawdziwym słodziakiem! Czym obecnie zajmuje się jej pociecha? Dziś to już przystojny młody mężczyzna, który sam zaczyna zdobywać niemałą popularność. 

Serial dokumentalny Królowe Życia jest pełen barwnych i nietuzinkowych osobowości, które od pierwszego wejrzenia podbiły serca widzów i internautów. Bezapelacyjnie największą gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska — to nie tylko świetna bizneswoman, lecz także samotna matka, która z oddaniem wychowuje nastoletniego syna. Conan to jednocześnie jej oczko w głowie i największe oparcie. Kaźmierska niedawno opublikowała zdjęcie, na którym możemy podziwiać ich wspólne zdjęcie sprzed kilkunastu lat. Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądali — ona miała ciemne włosy, on był uroczym maleństwem. A dzisiaj? Za tym przystojnym młodzieńcem wzdychają wszystkie fanki serialu Królowe Życia

Jak kiedyś wyglądali gwiazda programu Królowe Życia z synem?

Dagmara Kaźmierska jest bardzo aktywna w social mediach. Gwiazda programu Królowe Życia regularnie publikuje kolejne zdjęcia, na których ujawnia kulisy swojego luksusowego życia czy informuje, co aktualnie u niej słychać. Uwielbia także wstawiać fotografie z bliskimi, szczególnie synem Conanem.

Gwiazda programu Królowe Życia pewien czas temu umieściła na Instagramie kolejne zdjęcie Conanka, jak lubi pieszczotliwie nazywać swoją pociechę. Jednak ta fotografia jest naprawdę wyjątkowa. Widnieje na niej zarówno syn Dagmary Kaźmierskiej, stojący nieopodal starego zdjęcia z mamą. Kontrast między kilkunastoletnim młodym mężczyzną a słodkim berbeciem jest naprawdę niezwykły!

Przez lata zmieniła się również mama Conana. Chociaż Dagmara Kaźmierska wciąż cieszy się świetnym wyglądem, jedna z najsłynniejszych polskich blondynek w przeszłości nosiła ciemne włosy. Spodziewalibyście się tego? Dziś trudno wyobrazić sobie gwiazdę serialu Królowe Życia w takim wydaniu. 

Kim jest Conan Kaźmierski?

Conan Kaźmierski jest jedynym synem Dagmary Kaźmierskiej. Młody mężczyzna powoli sam wyrasta na gwiazdę — na Instagramie obserwuje go aż siedemdziesiąt osiem tysięcy osób!

Czy Conan Kaźmierski w przyszłości pójdzie w ślady swojej mamy i zostanie biznesmenem albo spróbuje sił w show-biznesie? Na razie nastolatek skupia się na nauce. Na jego Instagramie możemy znaleźć informacje, że uczęszcza do VII Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu. Dagmara Kaźmierska musi być naprawdę dumna z tak pilnego syna!

Spodziewalibyście się, jak kiedyś wyglądał syn Dagmary  Kaźmierskiej? Niewiele matek może pochwalić się tak dobrym kontaktem ze swoimi dziećmi, jak gwiazda serialu Królowe Życia!

ZOBACZ ZDJĘCIA DAGMARY KAŹMIERSKIEJ Z CONANEM:

królowe życia
fot. instagram.com @queen_of_life_77

Syn Dagmary Kaźmierskiej jest dla niej całym światem. 

królowe życia
fot. instagram.com @queen_of_life_77

Gwiazda serialu Królowe Życia uwielbia spędzać czas ze swoim jedynakiem. 

królowe życia
fot. instagram.com @queen_of_life_77

Tak wyglądał Conan Kaźmierski w dzieciństwie. Poznalibyście?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak poradzić sobie ze stresem? 10 porad, jak pokonać stres w pracy i w domu
  2. Kierowca zatrzymał się na przejściu, wysiadł z auta i uderzył pieszą w twarz
  3. Jak naprawdę nazywa się Patryk Vega? Gdy dowiecie się prawdy, bardzo się zdziwicie
  4. Agnieszka Osiecka wybrana! Ogłoszono, kto zagra pisarkę w serialu o jej życiu
  5. Różnica wieku w związku. Czy wiek może przeszkodzić w miłości?

źródła: eska.pl, pl.wikipedia.org

Poprzedni artykułWłaściciele kotów są zdrowsi! Badania dowodzą, że posiadanie kota pozytywnie wpływa na zdrowie
Następny artykułW wesołym miasteczku doszło do wypadku. Kobieta wypadła z rollercoastera
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.