M jak Miłość od wielu lat dostarcza swoim fanom mnóstwa emocji i niezapomnianych przeżyć. W serialu dzieje się tak wiele, że czasami ciężko nadążyć i zorientować się w sytuacji. Jednak w najbliższym odcinku telenoweli możemy spodziewać się czegoś mrożącego krew w żyłach. Wielu ludzi nie sądziło, że dojdzie do takiej sytuacji.

Serial M jak Miłość jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Zrzesza dziesiątki tysięcy fanów, którzy od samego początku śledzą losy jego bohaterów. Już w najbliższym odcinku emocje sięgną zenitu. Fani mogą spodziewać się mrożących krew w żyłach akcji. Mało kto się spodziewał, że dojdzie do podobnej sytuacji.

W M jak Miłość rozegra się prawdziwy dramat

W najbliższym odcinku serialu M jak Miłość fani będą świadkami dramatycznej sytuacji. Jak podaje portal superseriale.se.pl, psychopatyczna opiekunka Modrego Ola namówi swojego podopiecznego na ślub. Wszystko spowodowane tym, że mężczyzna zdecydował się przepisać swój cały majątek Barbarze. Staruszek, który od dłuższego czasu przyjmuje znaczną dawkę leków, uwierzy, że Ola naprawdę go kocha.

Od jakiegoś czasu opiekunka ostrzy sobie zęby na majątek Modrego. Jednak zważywszy na to, że zdecydował się on na obdarowanie nim Barbary, Ola podjęła radykalne kroki i namówiła go na ślub. Oczywiście mężczyzna nie ma pojęcia o nikczemnych planach opiekunki, czy dojdzie do morderstwa? Fani wciąż zadają sobie to jedno pytanie, sytuacja jest dramatyczna. 

  1. Adam Małysz skomentował ślub Justyny Kowalczyk. Zaczął niewinnie, a potem już się nie hamował
  2. Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu pod zdjęciem kardynała Dziwisza. „Sto lat młodej parze”
  3. Mimo wszelkich starań, nic już nie mogli zrobić. Nie żyją, śmiertelny wypadek z udziałem nastolatka

Czy Barbara zdoła zapobiec tragedii?

Nie wiadomo czy psychopatyczna opiekunka planowała to wszystko od początku, jednak pewne jest, udało jej się oszukać wszystkich poza Barbarą. Nikt nie ma pewności, czy seniorce rodziny Mostowiaków uda się zapobiec tragedii. 

Mimo tego, że każdy przekonuje, iż Ola jest bardzo dobrą opiekunką, a Józef się w niej zakochał, to nikt nie wie, że jej plany są nikczemne. Czy w odcinku nr 1531 serialu M jak Miłość dojdzie do wielkiej tragedii? Tego jeszcze nie wiemy, natomiast pewne jest, że Barbara będzie obecna przy całym zajściu. Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze i Barbara zdoła zapobiec najgorszemu. 

Czekacie na najbliższy odcinek?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

M jak Miłość
fot. kadr z filmu „M jak miłość”

W najbliższym odcinku serialu M jak Miłość dojdzie do dramatycznych scen. Czy Barbarze uda się zapobiec tragedii? Czy dojdzie do morderstwa? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mąż
  2. Poważne ostrzeżenie dla wszystkich jadących na południe Polski. „Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności”
  3. Zdezynfekowała ręce, chwilę później rozegrał się prawdziwy dramat. Jej dzieci wpadły w panikę, rozległ się jeden wielki krzyk
  4. Lewandowski będzie gwiazdą nowego serialu TVN. Podobnych rzeczy jeszcze nie było, przygotujcie się na wielki hit
  5. Agata Duda w końcu pokazała prawdziwą twarz. Zrobili jej zdjęcie z ukrycia, jeden kadr będzie się ciągnął za nią latami
  6. Karolinie jest przykro. Usmażyła najdziwniejsze pierogi z Biedronki, zamarła, spoglądając na talerz

Źródło: superseriale.se.pl

Poprzedni artykułNikt nie miał pojęcia, co wydarzyło się na pogrzebie Jana Kulczyka. Prawda wyszła na jaw dopiero teraz
Następny artykułPitbull i niewidoma kura. Niewiarygodna historia, przecieramy oczy ze zdumienia
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.