Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiadomo, jak wygląda dom Magdy Gessler
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 07.03.2021 22:12

Wiadomo, jak wygląda dom Magdy Gessler

Magda Gessler
fot. https://www.facebook.com/magdagessler.official

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową polskiej kuchni. Każda królowa zaś musi mieć pałac, w którym mieszka i urzęduje. Podobnie jest w przypadku gwiazdy. Mieszka ona w swojej willi w podwarszawskich Łomiankach. Wnętrza mogą robić wrażenie.

Gessler chętnie pokazuje swój dom w mediach społecznościowych. Niektórzy mogą być zaskoczeni wystrojem.

Jak mieszka Magda Gessler? Jej dom może niektórych zaskoczyć

Magda Gessler ruszyła z kolejnym sezonem „Kuchennych Rewolucji” – znów odwiedza restauracje w całej Polsce, by służyć poprawie polskiej gastronomii. W czasie pandemii jest to szczególnie ważne.

To będzie oznaczało, że znów większość czasu spędzać będzie w podróży i hotelach. Niestety, jest to również znak, że znów przez dłuższy okres nie będzie mogła wrócić do swojego domu.

Jej willa w podwarszawskich Łomiankach to jest sanktuarium – miejsce, które sama urządziła i w którym wyraźnie widać jej rękę. Obecnie jest to zarówno w kolorach ścian, jak i samym wyrazie wnętrz.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Magda Gessler chętnie chwali się swoim domem w mediach społecznościowych, jej fani mogli więc już nieraz zobaczyć, jak mieszka największa gwiazda polskiej gastronomii. Rządzi tam przede wszystkim jedno określenie – przytulnie.

Kolory, wszędzie kolory

Gessler zawsze podkreślała, jak ważne są dla niej kolory i dodatki. We wszystkich lokalach, które poddały się rewolucyjnemu odświeżeniu widać jej styl. Przede wszystkim chodzi o kontrasty, dopełnianie się i ostrość barw, które mogą zwracać szczególną uwagę.

W jej domu na ścianach króluje ciepły, rudy kolor. Wszędzie widać też rośliny, kwiaty i mnóstwo dodatków. Na podłogowych panelach rozpościerają się dywany w najróżniejszych fasonach – od wzorzystych, kojarzących nam się z domowym ciepłem, do eleganckich gradientów.

Drugi dom Magdy Gessler

Drugim domem Gessler jest posiadłość w Kanadzie, w której mieszka jej życiowy partner, Waldemar Kozerawski, lekarz medycyny estetycznej, który od lat mieszka w Toronto. Przy jego kamiennym domu znajduje się piękny ogród, a z okien widać jezioro.

Gessler uwielbia spędzać tam czas ze swoimi najbliższymi, ale to w Polsce przebywa najczęściej i właśnie jej przytulna willa w Łomiankach jest jej głównym domem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [gwiazdy.wp.pl]