Lelum.pl

PAWEL SKRABA/East News

Magda Gessler nie spędzi walentynek z ukochanym. ,,Będę na ramówce. TVN mnie urządził”

14 Lutego 2021

Autor tekstu:

Natalia Andrejuk

Okazuje się, że Magda Gessler nie spędzi walentynek razem z ukochanym Waldemarem Kozerawskim. Restauratorka ma inne plany na wieczór niż romantyczna kolacja we dwoje. Miłosne uniesienia będą musiały poczekać, ponieważ gwiazda wystąpi na antenie TVN.

Okazuje się, że Magda Gessler nie spędzi walentynek razem z ukochanym Waldemarem Kozerawskim. Restauratorka ma inne plany na wieczór niż romantyczna kolacja we dwoje. Miłosne uniesienia będą musiały poczekać, ponieważ gwiazda wystąpi na antenie TVN.

Wygląda na to, że sława i rozpoznawalność potrafią pokrzyżować plany nawet w walentynki. Dotkliwie przekonała się o tym Magda Gessler, prowadząca Kuchenne rewolucje emitowane na stacji TVN.

Jak walentynki spędzi Magda Gessler?

Okazuje się, że Magda Gessler będzie musiała wyjątkowo obejść się smakiem, jeśli chodzi o walentynkową kolację. W dodatku w ogóle nie spędzi tego dnia z partnerem.

Komu więc przypadnie słynne „besos” restauratorki, o które nieustannie jest proszona przez internautów w komentarzach w jej mediach społecznościowych? Gwiazda 14 lutego spędzi w… pracy!

– żartowała restauratorka na filmiku, który pojawił się na jej stronie na Facebooku. Zdradziła, że później planuje wyjazd do Gdańska, gdzie będzie nagrywała kolejny odcinek Kuchennych rewolucji.

W walentynkowy wieczór o godz. 20.05 stacja TVN zaprezentuje swoją nową ofertę programową na wiosnę Grupy TVN Discovery Polska „Jesteśmy w domu!”.

Magda Gessler zaznaczyła jednak, że i tak nie jest smutno w tym dniu, ponieważ

Magda Gessler składa życzenia na walentynki

Pomimo tego, że gwiazda sama nie spędzi tych walentynek z ukochanym, nie zapomniała o swoich fanach. Z okazji dnia zakochanych złożyła im życzenia, które pojawiły się w mediach społecznościowych.

Z okazji 14 lutego gwiazda miała do wszystkich pilny apel. Napisała, aby nie zapominać kochać, troszczyć się, czuwać, być cierpliwym, oddanym czy lojalnym. Podkreśliła, żeby dawać, ale też we właściwy sposób brać i ustępować.

Pozwalać się wyprzedzić, ale też iść równym krokiem. Wyznaczyć drogę. Pomagać. Nie wypominać. Nie zapominajmy wysyłać dobra, uśmiechu. Pozwalać się rozwijać. Ale też wzrastać samemu – napisała na Facebooku.

Dodała również, aby w życiu być ambitnym i się uczyć. Trzymać za rękę i obserwować, czasami dobrze jest po prostu stać z boku. Swoim bliskim dawać ukojenie i zrozumienie oraz spokój.

Podać dłoń przy upadku i nie pozwolić nigdy zwątpić. Wierzyć do końca!!! A kiedy trzeba walczyć. Wypełniać, zgłębiać. Bezinteresowanie kochać – pisała dalej restauratorka.

Życzyła również wielu innych rzeczy, a cały jej wpis możecie zobaczyć poniżej. Internauci przyznawali jej wiele racji, a w komentarzach oznaczali swoje drugie połówki i dodawali zdjęcia z ukochanymi.

Szczęśliwych walentynek! Wygląda na to, że nawet spędzone w pracy mogę być udane

Zobacz zdjęcia i wideo:

Magda Gessler spędzi walentynki razem z widzami w pracy.

Nie zapomniała jednak o życzeniach z okazji dnia zakochanych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: facebook.com

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie do wiary, w jakich warunkach żyje była gwiazda "M jak miłość". Kuchnia jak z domku dla lalek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Cóż za piękność w sercu Jarosława Kreta. Okazało się, że mieszka na końcu świata, jej uroda zwala z nóg
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Smutny widok na grobie Leonarda Pietraszaka. Nie bez powodu świeci pustkami
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Norbi prosi o pomoc. Dopiero teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze, ciężko powstrzymać łzy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Paul Grant. Zmarł w wieku 56 lat. "Odszedł za wcześnie"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Ojciec Dawida Kubackiego zdradził szczegóły rodzinnego dramatu. Wiadomo, kiedy jego synowa udała się do szpitala
Czytaj więcej >
Natalia Andrejuk

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]