Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 27.02.2020 17:32

Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia

małgorzata ostrowska-królikowska
instagram.com/ malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego i jego żoną od 30 lat. Gdy aktor pierwszy raz ją zobaczył, było dla niego jasne, że to właśnie ona jest kobietą jego życia. Poznali się jako młodzi studenci w szkole teatralnej we Wrocławiu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska poznała swojego przyszłego męża, mając zaledwie 18 lat kiedy zdawała egzaminy wstępne do szkoły teatralnej. Paweł Królikowski o trzy lata starszy od aktorki był wtedy studentem. Czy jego młodziutka kobieta spodziewała się, że szarmancki, podrywający ją starszy kolega zostanie jej mężem?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski

Para wielokrotnie udzielała wywiadów, w których opowiadała o narodzinach swojej miłości. Żona Pawła Królikowskiego wspominała, jak kolega ze szkoły teatralnej podrywał ją w oryginalny sposób. Aktor szukał niebanalnych zaczepek, albo pisał wiersze. W końcu wybrali się na pierwszą randkę, a pretekstem było szkolne zadanie, w którym profesor kazał studentom pójść do ZOO, by zaobserwowali zachowania zwierząt. Mieli się w ten sposób przygotować do szkolnego występu.

Szybko ich znajomość przerodziła się w związek. Gdy musieli wybierać, w którym mieście zamieszkać, zdecydowali się na Łódź, w której aktor otrzymał angaż. W 1988 roku wzięli ślub, a kilka miesięcy później na świat przyszedł ich najstarszy syn Antoni Królikowski.

  1. Plejada: Małgorzata Kożuchowska spowodowała kolizję. Do sieci trafiły zdjęcia z miejsca zdarzenia
  2. Fani nie posiadają się z radości po ogłoszeniu w TVN. Gratulujemy Grażynie Torbickiej
  3. Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką. Fani zwrócili uwagę na niepokojący szczegół

Paweł Królikowski: dzieci

Swoją codzienność musieli dzielić na dwa miasta: Warszawę i Wrocław. Nie było to proste, ale małżeństwo zgodnie twierdziło, że udawało im się to. Dom prowadzili twardą ręką, bardzo ważna była porządna organizacja. Przy tylu domownikach, nie trudno o nieład. Małżeństwo ma piątkę dzieci, wspomnianego już Antoniego (ur. 1988), Jana (ur.1992), Julię (ur. 1999), Marcelinę (ur. 2001) oraz Ksawerego (ur. 2007). Nie jest łatwo zapanować nad tak pełnym domem barwnych osobowości, jednak parze udawało się to znakomicie.

Konflikty w ich małżeństwie zdarzały się często. Oboje byli temperamentni. Małgorzata Ostrowska-Królikowska określała ich styl bycia jako włoską rodzinę. Jednak w tym przypadku konflikty były oczyszczające i zdrowe. Pomagały omówić oczekiwania, dopasować się lepiej do siebie. Pawła Królikowskiego i Małgorzatę Ostrowską- Królikowską łączyło wspaniałe uczucie, które przetrwało aż trzy dekady.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata królikowska-ostrowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska była największą miłością życia Pawła Królikowskiego.

małgorzata ostrowska-królikowska

Paweł Królikowski był romantykiem. Uwielbiał poezję. Podrywał żonę, pisząc wiersze.

małgorzata ostrowska-królikowska

Aktor osierocił piątkę dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeden ząbek czosnku jedz codziennie. Niewiarygodne, jak zareaguje twoje ciało
  2. TVP pokazało nową prezenterkę wiadomości. Blond piękność rozbudziła zmysły
  3. Pitbull uznany został przez ludzi za „brzydala”. Nikt nie chce adoptować psa

Źródło: viva.pl