Kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek po raz trzeci została mamą. Na świat przyszedł mały Henio, owoc związku z Radosławem Majdanem. Jeszcze przed porodem gwiazda podkreśliła, że będzie relacjonować swoją metamorfozę na oczach fanów. Teraz pochwaliła się odchudzoną sylwetką.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak Małgorzata Rozenek schudła
  • Jak wygląda ciało gwiazdy kilka miesięcy po porodzie
  • Jakimi sposobami Rozenek walczy o sylwetkę sprzed ciąży

Małgorzata Rozenek została mamą pół roku temu. Podczas trwania trzeciej ciąży sama przyznawała, że pozwala sobie na więcej i nie będzie przejmować się utratą szczupłej figury. Zgodnie z założeniami gwiazda miała zacząć pracować nad sylwetką dopiero po porodzie. Słowa dotrzymała i nawet pochwaliła się efektami.

Małgorzata Rozenek schudła

Gwiazda TVN stara się ze wszystkich sił powrócić do dawnej sylwetki. Zaledwie dwa tygodnie po porodzie, Rozenek wróciła do pracy i do treningów. Od tego czasu, co jakiś czas Małgosia dzieli się efektami ze swoimi fanami.

Na dniach minie pół roku odkąd mały Henryk jest na świecie. W związku z tym Małgosia wstawiła zdjęcia na swoim profilu na Instagramie w samej bieliźnie. Pokazała prawie już płaski brzuch i bardzo jędrne ciało.

Jestem z siebie dumna, a co! – podpisała zdjęcie.

Faktycznie trzeba przyznać, że w bardzo krótkim czasie, gwiazda naprawdę znacznie się zmieniła. Rozenek zdecydowała się na drogie zabiegi w klinice, dietę i treningi w różnych dyscyplinach sportowych. Nic dziwnego, że efekty są oszałamiające.

Teksty wybrane dla Ciebie

Zabiegi w klinice estetycznej

Gwiazda przyznała już, że korzysta z zabiegów robionych w klinice medycyny estetycznej. Są to specjalne zabiegi na cellulit i dodatkową tkankę tłuszczową. Zresztą jakiś czas temu gwiazda wyjaśniała, na czym dokładnie polegają jej wizyty w klinice:

Dzięki Ondzie redukcja opornej tkanki tłuszczowej i cellulitu staje się zabiegiem prostym jak nigdy wcześniej. Metoda ta pozwala na modelowanie sylwetki całkowicie nieinwazyjnie, szybko i komfortowo. Trafia bezpośrednio w epicentrum problemu, wykorzystując najnowszą światową technologię mikrofali CoolwavesTM – tłumaczyła jakiś czas temu na Instagramie.

Należy jednak przyznać, że nie każdy może sobie pozwolić na taki zabieg. Jego koszt to około 1000 złotych za jedną wizytę. Tak czy inaczej, gratulujemy Małgorzacie tak efektownego powrotu do formy.

To jednak nie pierwsze tak odważne zdjęcie celebrytki. Kilka dni temu Rozenek udostępniła swoje zdjęcie na InstaStory, na fotografii była całkiem naga.

Zobacz zdjęcia:

małgorzata rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Gwiazda pokazała brzuch 6 miesięcy po porodzie.

małgorzata rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Gwiazda korzysta z zabiegów, by ulepszyć swoją walkę o szczupłą sylwetkę.

małgorzata rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Rozenek tuż po porodzie zaczęła ćwiczenia i dietę.

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: plotek.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl