Małgorzata Rozenek przez wielu jest uważana za ideał kobiecości. Najlepiej dała się poznać Polkom jako „Perfekcyjna Pani domu”. Zawsze zadbana, z nienaganną fryzurą, manierami i ubiorem codziennie zachwyca miliony fanów. Jednak wielu się zastanawia, ile lat tak naprawdę ma Małgorzata Rozenek? W najnowszym odcinku programu TVN Top model ujawniła prawdziwą liczbę. Wielu do dzisiaj nie dowierza.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Na wizji TVN ujawniła swój prawdziwy wiek. Niektórzy do teraz nie mogą w to uwierzyć. Dałybyście jej tyle? Czy może mniej? „Perfekcyjna” nie zamierzała się kryć z tą informacją.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek ma 42 lata. Nie zapomniała wspomnieć o tym fakcie podczas emisji ostatniego odcinka Top model, w którym była jednym z jurorów. W programie TVN był przy niej również jej mąż, Radosław Majdan. Ostatnio pudelek.pl przekazywał, że były piłkarz mierzy się z koronawirusem i trafił do szpitala. Dzisiaj poprzez Instagrama poinformował, że czuje się dobrze.

W najnowszym odcinku popularnego show TVN uczestnicy musieli zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami. Tym razem kazano im wykonać m.in. łóżkową sesję fotograficzną, jednak głównym zadaniem okazała się sesja z najbliższymi. Ich zmagania były obserwowane przez jurorów oraz specjalnych gości: Radosława Majdana wraz z małżonką.

Ostatni odcinek dostarczył wiele emocji, ponieważ uczestnicy tego sezonu Top model mogli wziąć udział w sesji fotograficznej z najbliższymi. Jedynie rodzina anglojęzycznego Dominika nie była w stanie go odwiedzić. Małgorzata Rozenek nie mogła się napatrzeć na familijne obrazki, zaproponowała nawet mężowi, żeby „może jeszcze postarali się o córeczkę”.

Najgorzej na sesji radził sobie Łukasz, co nie umknęło uwadze wszystkim zgromadzonym jurorom. Chłopak wywołał również wiele emocji na panelu, jednak niekoniecznie z pozytywnych pobudek. Joanna Krupa starała się mu przekazać, że jest nieco rozczarowana faktem, że ten zdaje się nie rozumieć dotychczasowych uwag ekspertów. Ten natomiast odpowiedział jej, że „bardziej doceniłby, gdyby miała do niego jakieś uwagi na sesji, a nie już po fakcie”.

— Każdy, kogo będziesz teraz spotykać, będzie mieć więcej doświadczenia od ciebie. Ja mam 42 lata, różnie mówią, ale tak jest i każdego dnia się uczę czegoś nowego od ludzi — powiedziała „Perfekcyjna” w Top model.

Mało kto by się spodziewał takiej liczby, ponieważ na co dzień Małgorzata Rozenek zachwyca swoją dbałością o najmniejsze szczegóły. Jej nienaganna fryzura, makijaż czy paznokcie powodują, że powiedzenie „wiek to tylko liczba” ma sens. Udowodniła również wielu kobietom, że w każdym wieku można zostać mamą.

  1. Wróżka Cesaria przepowiedziała, co wydarzy się w Polsce już za kilka tygodni. Nikt nawet nie przypuszczał
  2. Nieoficjalnie: rząd zamyka gastronomię. Nowe obostrzenia dla seniorów i młodzieży od 26 października
  3. Mateusz: „Mam 32-letnią żonę, 6-letniego syna i piękną 19-letnią kochankę. Pomaga nam w opiece nad synem, raj”

Ile dzieci ma Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek ma trójkę dzieci. W 2003 roku poślubiła aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synków: 14-letniego Stanisława oraz 10-letniego Tadeusza. Jednak ich małżeństwo niestety nie przetrwało próby czasu, para rozwiodła się w 2013 roku.

Mniej więcej w tym samym czasie prezenterka telewizyjna zaczęła spotykać się z Radosławem Majdanem, z którym trzy lata później (w 2016 roku) wzięła ślub. To właśnie z nim ma trzecie dziecko — malutkiego Henryka, który urodził się 10 czerwca 2020 roku. Chłopiec ma więc dopiero ponad cztery miesiące i jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców.

Jeszcze w czasie studiów Małgorzata Rozenek poślubiła prawnika Łukasza Bukaczewskiego. Para nie doczekała się jedna żadnego wspólnego potomka. Okazało się, że nie byli sobie pisani, a ich znajomość zakończyła się rozwodem.

Małgorzata Rozenek programy

Widzowie najbardziej kojarzą ją z programu Perfekcyjna Pani domu, który prowadziła w latach 2012-2014 na antenie TVN oraz TVN Style. W następnych latach stacja postanowiła kontynuować z nią współpracę i zatrudniała ją do kolejnych produkcji.

Pełniła m.in. rolę jurorki w programie Bitwa o dom oraz Project Runway czy prowadzącej takich programów jak Piekielny hotel i Projekt Lady. Wraz z Radosławem Majdanem byli uczestnikami programu rozrywkowego TVN Azja Express i bohaterami reality show Iron Majdan. Z kolei w TVN Style można było ją zobaczyć w takich produkcjach jak: W dobrym stylu, Warsztat urody czy Poczuj się jak Małgosia Rozenek.

Małgorzacie Rozenek udało się wydać również kilka swoich poradników oraz książek. Doradza w nich jak m.in. dbać o swój dom czy ogród, oraz jak zaplanować ślub. Natomiast w książkach zdecydowała się na intymne wyznania ze swojego życia prywatnego, m.in. o tym, jak została zapłodniona metodą in vitro.

Ile lat dalibyście Małgorzacie Rozenek? Według was wygląda na swoje 42 lata? Niektórzy nadal nie mogą w to uwierzyć!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek ma 42 lata.

Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/r_majdan

Ile lat dałybyście „Perfekcyjnej Pani domu”?

Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Udowodniła, że jeszcze w tym wieku można zostać szczęśliwą mamą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie dokonali przełomowego odkrycia. Odnaleźli skarb, który zyskał miano największego na świecie
  2. Media: Od poniedziałku nowe zakazy w Polsce. Ujawnili szczegóły, uderzą w miliony Polaków, odczują je również turyści
  3. Damian: „U kobiety liczą się trzy konkretne cechy: płodność, szacunek, posłuszeństwo”
  4. Panna młoda odwołała ślub przed samym kościołem. Zaczęła krzyczeć, wpadła w szał, powód odbiera mowę do reszty
  5. Pierwsze zdjęcie Radosława Majdana ze szpitala. Wiadomo, jak przechodzi koronawirusa
  6. WP: „Seniorzy będą mieli zakaz wychodzenia z domu”. Ujawniono drakońskie plany, które rząd miałby ogłosić dziś
  7. Piorunująco skuteczne naturalne lekarstwo z buraków. Działa przeciw zaparciom i wspomaga jelito grube

Źródło: pudelek.pl, wikipedia.org

 

Poprzedni artykułKsiądz nagle przerwał mszę i wyszedł. Kiedy wrócił do wiernych, wszyscy zamarli, nie mogli wydusić słowa
Następny artykułAdam: ”Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek”
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl