Małżeństwo straciło małe dziecko. Niestety, nie miało szansy, by pożegnać swojego potomka wspólnie. Przez te trudne chwile byli zmuszeni przejść osobno. Zdjęcie ojca w trakcie tej strasznej tragedii łamie serce na kawałki.

Małżeństwo nie mogło pożegnać swojego zmarłego dziecka razem. Do internetu trafiło zdjęcie ojca, który nie może uczestniczyć w pożegnaniu. Łamiący serce widok okrążył sieć.

Małżeństwo przeżywa wielką tragedię

Gdy noworodek umierał, była przy nim tylko jego mama. Przez pandemię koronawirusa, rodzice zostali rozdzieleni. Ojciec nie mógł wejść na oddział szpitala, by zobaczyć dziecko i wesprzeć swoją żonę. Małżeństwo połączyło się telefonicznie.

Tym sposobem mógł usłyszeć, jak nasze dziecko odchodzi do nieba – opisuje sytuację jego żona.

Rodzice nie mogli pożegnać swojego dziecka razem w uwagi na panującą kwarantannę. Kobieta postanowiła opisać tę sytuację na Facebook’u, żeby poprosić wszystkich tych, którzy ignorują nakaz kwarantanny, by zostali w domach i zrozumieli, że sytuacja jest bardzo poważna. Przez panującą pandemię, bez żadnych wyjątków, mężczyzna nie mógł pożegnać swojego umierającego dziecka. 

  1. Biedronka wprowadza żele antybakteryjne. Znamy ich cenę, jest ogromnym zaskoczeniem
  2. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  3. Kobieta znalazła przy drodze zagubionego kota. Po badaniu weterynarz pobladł i zaniemówił

Kobieta apeluje o zostanie w domu

Historia tego małżeństwa poruszyła mnóstwo internautów. Z obawy przed koronawirusem na oddział nie mógł wchodzić nikt postronny. Nawet w tak tragicznej sytuacji nie zmieniono nakazów. Kobieta, pisząc tego posta, chciała poruszyć wszystkich ludzi, by zadbali o przestrzeganie kwarantanny. Przez epidemię nie mogła przeżyć tej trudnej sytuacji w towarzystwie męża, a on nie mógł widzieć swojego dziecka, wspierać swojej żony. 

Pokonanie pandemii powinno być priorytetem nas wszystkich, by wszystko mogło wrócić do normy, by ludzie sobie bliscy nie musieli być tak daleko od siebie, przeżywać tragedii w samotności. Kobieta apeluje, by nie wychodzić z domu, z myślą, że to nic takiego, że to nikomu nie zaszkodzi. A gdy jednak się zdecydujemy, chce, by osoby, do których dotarł post, przypomniały sobie, że przez kwarantannę ojciec nie mógł spojrzeć na swoje umierające dziecko, a matka musiała przechodzić przez to kompletnie sama. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 
małżeństwo
pixabay.com/Mylene2401

Małżeństwo musiało pożegnać swoje umierające dziecko. Ta dramatyczna sytuacja łamie serce jeszcze bardziej, przez niewpuszczenie ojca na oddział szpitala.

małżeństwo
Fot. unsplash.com

Kobieta apeluje o zostanie w domu i niepozwolenie pandemii zbierać swojego żniwa. Powrót do normalnego życia powinien być naszym priorytetem.

małżeństwo
Fot. instagram.com/ lovewhatmaters

Mężczyzna musiał przeżywać tę dramatyczną chwilę przed zamkniętymi drzwiami oddziału szpitalnego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna przebywał samotnie na kwarantannie bez jedzenia i picia. Na szczęście pomogli mu policjanci
  2. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  3. Kim jest córka Kasi Kowalskiej? Wokalistka opublikowała przejmujące wideo, 23-latka walczy o życie
  4. Nie żyje legendarny muzyk. Zmarł po krótkiej chorobie, fani nie mogą uwierzyć
  5. Premier powiedział, co z wypłatami 500 plus. Wiemy, czy polskie rodziny mają się czym martwić
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

źródło: kobieta.wp.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl