Wideo opublikowane wczoraj na instagramowym profilu Kasi Kowalskiej było niezwykle poruszające. Córka piosenkarki trafiła do szpitala, jak może wynikać z jej słów, Aleksandra została zarażona koronawirusem. Obecnie przebywa na terenie Wielkiej Brytanii i tam jest hospitalizowana.

Ostatni czas dla Kasi Kowalskiej jest bardzo ciężki, piosenkarka z dala od swojej córki musiała podjąć ważne decyzje dotyczące jej zdrowia. Wczoraj artystka dostała telefon od lekarza, który opiekuje się Aleksandrą, czy wyraża zgodę na intubację. Możemy domyślać się, że stan zdrowia jej córki nie jest w najlepszej kondycji. 

Kim jest córka Kasi Kowalskiej? 

Córka Kasi Kowalskiej to 23-letnia młoda kobieta, która obecnie przebywa poza granicami Polski. Aleksandra Julia Yoriadis jest owocem związku piosenkarki z Konstantynem Yoriadisem. Konstanty również zajmuje się muzyką, jest kompozytorem i wokalistą pochodzenia greckiego. Para spotykała się w latach 90′ i wtedy też na świat przyszła Ola. 

Aleksandra urodziła się 2 maja 1997 roku, jest bardzo podobna do swojej sławnej mamy, jednak w jej urodzie można dostrzec grecką iskrę. Obecnie córka artystki jest w złym stanie. Jak wynika z opublikowanego przez nią wideo, młoda kobieta została zarażona koronawirusem. Jej pogarszający się stan zdrowia wymagał interwencji lekarza. 

  1. Udostępniłeś swoje zdjęcie z dzieciństwa? Ekspert ostrzega, popełniłeś poważny błąd
  2. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  3. Pogotowie u Edzi z ”Królowych życia”. Co dzieje się z przyjaciółką Dagmary?

Stan zdrowia córki Kasi Kowalskiej pogarsza się 

Wczoraj piosenkarka dostała telefon od lekarza sprawującego opiekę nad jej córką, czy wyraża zgodę na intubację. Takie zabiegi są koniecznie w sytuacji kiedy pacjent ma problemy z samodzielnym oddychaniem. Zabieg intubacji polega na umieszczeniu plastikowej rurki w tchawicy. W ten sposób ułatwia się przepływ powietrza do płuc. 

W związku z zaistniałą sytuacja Kasia Kowalska nagrała wideo, aby ustrzec innych przed konsekwencjami epidemii. Apelowała, aby nie wychodzić poza mury swoich mieszkań, jeżeli nie jest to konieczne. Nawet młodzi ludzie są narażeni na zakażenie, a przebieg choroby nie w każdym przypadku przebiega łagodnie. 

Artystka łamiącym głosem przekazywała powyższe informacje. Była załamana i wyraźnie roztrzęsiona. Jej twarz nie pozostawiała wiele wątpliwości, wiele godzin przepłakała, zanim zdecydowała się nagrać udostępnione wideo. 

Życzymy dużo spokoju i szybkiego powrotu do zdrowia. Dołączamy się do apelu Kasi Kowalskiej, zostańmy w domu w trosce nie tylko o swoje zdrowie, ale również osób z naszego otoczenia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO: 

Kasia Kowalska nagrała krótkie wideo, w którym apeluje o ostrożność i przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa. 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#girls #motheranddaughter #sesjaplenerowa #walczymyoswoje @izabelawojcik21 @czaja_wyczaja @viva_magazyn @agnieszkamaciejak

Un post condiviso da Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) in data:

Piosenkarka jest załamana, jej córka trafiła do szpitala, jak wynika z jej słów, prawdopodobnie została zarażona koronawirusem.

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

glam

Un post condiviso da ???????????? (@olahontaz) in data:

Aleksandra Julia Yoriadis to 23-letnia młoda kobieta, która obecnie przebywa na terenie Wielkiej Brytanii.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna przebywał samotnie na kwarantannie bez jedzenia i picia. Na szczęście pomogli mu policjanci
  2. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  3. Najrzadszy objaw koronawirusa. Oczy mogą zdradzić, czy jesteś zarażony
  4. Marta Manowska jest zaręczona. Uczestnicy ”Sanatorium miłości” nie są zdziwieni, znają jej wybranka
  5. Nagły wzrost zachorowań w Polsce, kolejne śmierci. Minister zdrowia: „To nie jest początek końca, to nawet nie jest koniec początku.”
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

 

Źródło: se.pl, instagram.com, wikipedia.org

Poprzedni artykułBiedronka wprowadza żele antybakteryjne. Znamy ich cenę, jest ogromnym zaskoczeniem
Następny artykuł”M jak miłość” zniknie z anteny? Znamy odpowiedź, nie ma już wątpliwości
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.