21 grudnia całą Polskę obiegła informacja o śmierci wybitnego tancerza Żory Korolyova. Gwiazdy żegnają utalentowanego choreografa za pośrednictwem swoich social mediów. Jedną z nich jest uczestnik „Gogglebox” Mariusz Kozak.

Nie żyje popularny tancerz Żora Korolyov, znany z występów w programie „Taniec z Gwiazdami” oraz takich produkcjach jak „Niania” czy „Kochaj i tańcz”. Pod ostatnim postem gwiazdora na Instagramie pojawiają się kondolencje. Mariusz Kozak z programu „Gogglebox” wyjaśnił, skąd znał się ze zmarłym gwiazdorem.

Mariusz Kozak z „Gogglebox” znał Żorę Korolyova

Popularny tancerz ukraińskiego pochodzenia zmarł nagle w nocy 21 grudnia 2021 roku. Nieoficjalną przyczyną śmierci 34-latka jest zapalnie mięśnia sercowego. Informację o odejściu choreografa przekazał wokalista disco polo Czadoman, udostępniając fragment ich prywatnej rozmowy na Messengerze. Smutną wiadomość potwierdziła również długoletnia partnerka gwiazdora.

Pod ostatnim postem Żory Korolyova na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów i osób publicznych, którzy nie kryją żalu z powodu odejścia utalentowanego tancerza. Jedną z osób, która skomentowała ostatni wpis choreografa, był uczestnik programu „Gogglebox” Mariusz Kozak. Okazało się, że panowie dobrze się znali.

Bohater lubianego przez widzów show „Gogglebox” skomentował ostatnią fotografię na profilu tancerza, dając do zrozumienia, że panowie znali się od dłuższego czasu.

-Studiowaliśmy razem — napisał pod zdjęciem Żory Korolyova Mariusz Kozak z programu „Gogglebox”

screen z Instagrama

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.