Marta Manowska zaskoczyła wszystkich fanów niespodziewaną relacją, która znalazła się na jej InstaStory. Prowadząca program „Rolnik szuka żony” zdecydowała się na szybki lot samolotem.

Na swoim profilu w social mediach dziennikarka poinformowała, że zaczyna pracę w środku nocy. Później pokazywała już tylko miasto z lotu ptaka i kłęby białych chmur. O co dokładnie chodzi?

Marta Manowska rozpoczęła pracę w środku nocy

Dziennikarka jest obecnie jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd Telewizji Polskiej. Nie tylko spełnia się jako prowadząca „Sanatorium miłości” oraz „Rolnik szuka żony”, ale też świetnie odnajduje się w programie „The Voice Senior” czy podczas wielu koncertów okazjonalnych TVP. Teraz prezenterka zaskoczyła wszystkich swoich obserwatorów najnowszymi nagraniami, które wrzuciła na InstaStory.

Marta Manowska poinformowała fanów, że pracę zaczyna już w środku nocy, a na potwierdzenie swoich słów wrzuciła nagranie z wizyty u wizażystki, które miało miejsce 6 minut po północy. Następnie gwiazda pokazała, w jaki sposób pracuje tego dnia.

Marta Manowska na pokładzie samolotu

Gwiazda TVP pochwaliła się nagraniami z pokładu samolotu. Prezenterka nie tylko uwieczniła moment startowania maszyny i wzbijania się w powietrze, ale też pokazała, jak wygląda sam lot. Na relacji w social mediach dziennikarki mogliśmy oglądać nie tylko błękitne niebo, ale też gęste kłęby białych chmur, koło których miała okazję lecieć, oraz miasto z lotu ptaka. Marta Manowska pozwoliła fanom cieszyć się widokiem krajobrazu zarówno za dnia, jak i w ciągu nocy.

Na koniec, prowadząca „Sanatorium miłości” pokazała moment lądowania samolotu i zamieściła swoje zdjęcie. Po uśmiechniętej twarzy gwiazdy łatwo domyślić się, że podróż należała do udanych. Co więcej, pod fotografią znalazł się podpis, którym prezenterka chciała dać do zrozumienia, że jej „misja zakończyła się sukcesem”.

Nie wiadomo, jaki był cel podróży gwiazdy TVP. Całe przedsięwzięcie utrzymane było w dużej tajemnicy. Nie wiemy, czy Marta Manowska poleciała do innego miasta, czy po prostu nagrywała coś z pokładu samolotu, przebywając cały czas nad Warszawą.

Zobacz zdjęcia:

Marta Manowska ig
Instagram/martamanowska
Marta Manowska ig
Instagram/martamanowska
Marta Manowska ig
Instagram/martamanowska
Marta Manowska ig
Instagram/martamanowska
Marta Manowska ig
Instagram/martamanowska
Marta Manowska ig
Instagram/martamanowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Sanatorium miłości”. Roman znalazł w końcu miłość. Jak do tego doszło?
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.