Martyna Wojciechowska lubi publikować w mediach społecznościowych zdjęcia, które związane są z jej życiem nie tylko zawodowym, ale również i tym prywatnym. Niedawno podróżniczka podzieliła się z fanami na Instagramie, zdjęciem ze swoją mamą, która tego dnia obchodziła swoje 70. urodziny. Pani Joasia jest niebywale piękna, a jej córka do złudzenia ją przypomina.

Martyna Wojciechowska po raz kolejny zszokowała internautów. W piątek 22 maja, kobieta opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją rodzicielką. Posypała się lawina komplementów i życzeń.

Martyna Wojciechowska pokazała mamę

Martyna Wojciechowska poinformowała, że to właśnie mama od najmłodszych lat wspierała ją w realizacji marzeń, nawet tych pozornie niemożliwych. Podróżniczka z okazji 70. urodzin rodzicielki, opublikowała na Instagramie wspólną fotografię, którą polubiło ponad 60 tysięcy obserwujących:

-Moja kochana mama ma dziś 70. urodziny! Kto chce złożyć Joasi życzenia? Największa inspiracja i wsparcie przez wszystkie lata moich szaleństw. Mama jest królową dbania o dom i przygotowuje najlepsze obiady na świecie. Domowe ognisko i „zaopiekowanie” rodziny zawsze było jej największą pasją – napisała pod zdjęciem z Panią Joasią, dodając, że nie ma słów, które mogą wyrazić wdzięczność za tą niezwykłą kobietę.  

  1. Policja ostrzega Polaków. Pod żadnym pozorem nie można robić jednej rzeczy, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Nowoczesny rosół powoli wypiera staropolski przepis. Jeden dodatek sprawi, że domownikom oko zbieleje
  3. Czym Blanka Lipińska zajmowała się w Zatoce Sztuki? Na jaw wypływają kolejne informacje po emisji ”Nic się nie stało’

Mama podróżniczki ma 70 lat

Pani Joasia, mama Martyny Wojciechowskiej, skończyła 22 maja, 70 lat. Kobieta mimo swojego wieku, zachwyca urodą. Podróżniczka oraz jej rodzicielka, choć wyglądają jak dwie krople wody, z charakteru nie są do siebie podobne:

-Z drugiej strony ja: totalny szaleniec, który długo w jednym miejscu nie usiedzi. No i kompletnie nie umiem gotować. Mam nadzieję, że dla swojej córki będę takim samym wsparciem – podkreśliła różnice Martyna Wojciechowska. 

Słowa znanej podróżniczki to idealny przykład na to, że nie ma w życiu nic ważniejszego niż rodzina. Pamiętajcie, że zbliża się Dzień Mamy. Może warto spędzić go w gronie najbliższych? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Martyna Wojciechowska
Fot. youtube.com/tvnpl

Martyna Wojciechowska pokazała na Instagramie mamę.

Martyna Wojciechowska
Fot. instagram.com/martyna.world

Kobieta zachwyca swoją urodą. 

Martyna Wojciechowska
Fot. instagram.com/martyna.world/

Widzicie podobieństwo? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bon turystyczny 1000 zł. Kiedy będzie wypłata? Kto może złożyć wniosek?
  2. Kolejne ograniczenie w Polsce zniesione. Zaskakująca decyzja i ogromna ulga wielu Polaków
  3. ”Fakt”: Rząd nagle przyjął nowy projekt ustawy. Dotyczy rodziców i wypłacanych pieniędzy
  4. Ministerstwo zdrowia właśnie przekazało najnowsze informacje ws. wesel. Podano maksymalną liczbę gości
  5. Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Radosna nowina wyszła na jaw przez przypadek
  6. Andrzej Duda zostanie wymieniony na innego kandydata? Ruszyła giełda nazwisk po tym, jak w internecie pojawiły się plotki

Źródło: plotek.pl 

Poprzedni artykułMinister zdrowia właśnie przekazał jedną z najważniejszych wiadomości. Miliony Polaków odetchną z ulgą
Następny artykuł”Ślub od pierwszego wejrzenia”: jedna z par spodziewa się dziecka. Tuż przed finałem wypłynęła zaskakująca wiadomość
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.