Blanka Lipińska odniosła się w mediach społecznościowych do głośnego filmu w reżyserii Sylwestra Latkowskiego – Nic się nie stało. Dokument, który został wyemitowany w środę 20 maja przez stację TVP, przysporzył wiele problemów najpopularniejszym polskim gwiazdom. W materiale pojawiło się także zdjęcie pisarki.

Blanka Lipińska, zanim została sławną pisarką erotyków, pracowała jako menadżer w nadmorskich klubach. Jednym z nich była m.in. Zatoka Sztuki, o której stało się głośno po aferze związanej z pedofilią. 

Blanka Lipińska: to manipulacja!

W dokumencie, który skupia się na historii zgwałconej 14-latki Anaid z Gdańska, która pięć lat temu popełniła samobójstwo, został wykorzystany wizerunek wielu znanych osób. Blanka Lipińska postanowiła odnieść się do całej sprawy:

-Mój wizerunek, jak i wizerunek innych osób publicznych, został tam użyty tylko i wyłącznie po to, żebyście spojrzeli na ten dokument. Zobaczcie, że te zdjęcia niczego do tego dokumentu nie wnoszą– słuchamy w relacji wideo na Instagramie pisarki. 

O tym, że dokument to zwykła manipulacja, wspomniało już kilka gwiazd. Kuba Wojewódzki, który również został oskarżony, postanowił nawet złożyć pozew przeciwko stacji TVP. 

  1. Polacy zdobyli pierwsze miejsce w Europie. Nie ma się czym chwalić, niepokojący wynik
  2. Rząd przedłuża zakaz obejmujący wszystkich Polaków. Szumowski i Kamiński nie mówią na jak długo
  3. Milionerzy: posłuchał widzów i popełnił wielki błąd. Stracił ogromne pieniądze przez banalne pytanie

Blanka Lipińska pracowała dla Zatoki Sztuki

Blanka Lipińska szczególnie „oberwała” po premierze filmu Nic się nie stało, a to wszystko za sprawą tego, że zanim stała się popularną pisarką, była m.in. menadżerką w Zatoce Sztuki:

-Chciałabym powiedzieć tylko, że nigdy nie ukrywałam moich konotacji z Zatoką Sztuki, bo nigdy nie miałam nic do ukrycia. Gdybym pewnie miała, to na mojej pierwszej książce nie znalazłby się opis, że byłam menedżerem klubów nocnych – podkreśliła Blanka Lipińska na Instagramie. 

Pisarka wytłumaczyła się, dodając, że historia opisana w dokumencie dotyczy marca 2015, kiedy Lipińska jeszcze nawet nie mieszkała w Sopocie. To powinno być wystarczającym dowodem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Blanka Lipińska
Fot. instagram.com/blanka_lipinska/

Blanka Lipińska skomentowała dokument Latkowskiego. 

Blanka Lipińska
Fot. instagram.com/blanka_lipinska/

Gwiazda nie kryje swojego oburzenia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bon turystyczny 1000 zł. Kiedy będzie wypłata? Kto może złożyć wniosek?
  2. Jeden z najgorszych dni od początku kryzysu. Polacy znów mają się czego obawiać
  3. Borys Szyc nie wytrzymał. Ostro odpowiedział na film TVP, padły groźby
  4. Bokser znalazł sposób na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano
  5. 2-letnie dziecko zakażone koronawirusem. Matka opublikowała wpis, nie mieści się w głowie
  6. Wiadomości TVP nie zwalniają tempa. Rodzina Tusków i Komorowski w materiale o filmie Latkowskiego

Źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułMinisterstwo zdrowia właśnie przekazało najnowsze informacje ws. wesel. Podano maksymalną liczbę gości
Następny artykułCzy w Polsce powinna powstać elektrownia jądrowa? Czy Ty, jako obywatel, zgodziłbyś się?
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.