Matka i jej konkubent znęcali się nad 4-miesięczną dziewczynką. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala, gdzie trwa walka o jego życie. To, czego dopuścili się wobec takiego maleństwa, to niewyobrażalne zwyrodnialstwo. Kobieta ma bardzo złą opinię, a jest matką jeszcze 2-latka i 4-latki. Oboje zostali zatrzymani przez policję w woj. śląskim. 

Wydarzenie miało miejsce w Siemianowicach Śląskich. 26-letnia Patrycja i jej 31-letni konkubent maltretowali 4-miesięczną dziewczynkę, Laurę. Dziecko przebywa w szpitalu, gdzie walczy o życie. Dorośli zostali zatrzymani.

Matka ma fatalną opinię

Patrycja to matka 4-miesięcznej Laury oraz 2-letniego chłopca i 5-letniej dziewczynki. Każde dziecko ma innego tatę. Kobieta podobno wielokrotnie nadużywała alkoholu, brała i sprzedawała narkotyki. Maleńka Laura prawdopodobnie przeszkadzała jej w alkoholowych libacjach.

– To był horror, ciągłe awantury i płacz dzieci. Pewnego razu jej najstarsza córeczka stanęła na parapecie otwartego okna na drugim pietrze. To cud, że naćpaną matkę udało się wtedy dobudzić – cytujemy za Faktem dawnych sąsiadów kobiety.

  1. Andrzej Duda o adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Jasna deklaracja prezydenta
  2. Prawda okazała się zupełnie zaskakująca. Specjalistyczny sprzęt nie pozostawił wątpliwości co do ciała Kacperka
  3. Rząd wprowadzi stan klęski żywiołowej? Jest wezwanie senatu, powstała uchwała

Matka i jej konkubent maltretowali dziecko

4-miesięczna Laura trafiła do szpitala w bardzo poważnym stanie. Dziecko było niedożywione, miało krwiaki w głowie i połamane żebra. Wyrodna matka podobno ją głodziła i uciszała, potrząsając dzieckiem.

Patrycja K. i jej konkubent zostali zatrzymani, a za maltretowanie dziecka grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Pozostałe dzieci trafiły do ośrodka opiekuńczego. Prosimy, aby wobec takich sytuacji nie przechodzić obojętnie. Jednocześnie apelujemy o ostrożność. Podobno dzieci atakuje nowa choroba, która może być związana z koronawirusem. Więcej znajdziecie tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
fot. pexels.com/Anna Shvets

Przemoc domowa odbija się na zdrowiu i psychice dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Silny wiatr i deszcz. Zalane ulice, podtopienia, powalone drzewa
  2. Pilne oświadczenie Andrzeja Dudy. Ogromne zaskoczenie również dla turystów
  3. Minister edukacji o przesunięciu roku szkolnego. Wszystko wskazuje, że decyzja już zapadła
  4. Mega oferta w Lidlu. Kawa, mięso i inne produkty za niewielkie pieniądze
  5. Dagmara Kaźmierska w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Z nim planuje ślub?
  6. 117 mln zł z naszych pieniędzy na częściowo poświęcone o. Rydzykowi muzeum. Skandaliczna sytuacja

źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułPolska celebrytka zaatakowała Łukasza Szumowskiego. Zarzuciła mu problemy z piciem i chorobę psychiczną
Następny artykułSyn Zenka Martyniuka wcześniej opuścił areszt. Rodzice wpłacili kaucję
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.