Mężczyzna zatankował, kupił kawę i z premedytacją potrącił psa. Nagranie z monitoringu jednej stacji benzynowej pokazało przerażające zdarzenie – kierowca busa postanowił przejechać leżącego psa nie zastanawiając się nad konsekwencjami.

Roztrzaskujące się kości pod kołami ciężkiego samochodu transportowego to widocznie miód na uszy ludzi bez serca. Inaczej nie da określić się tego, co wydarzyło się w Zielonej Górze. Kierowca napełnił bak paliwa, napił się świeżej kawy, by po chwili przejechać psa, który leżał na jezdni. Na nagraniu widać, jak przygląda się wcześniej psu, po czym nie waha się, by po nim przejechać. 

Mężczyzna zmasakrował małego psa 

Stan psiaka jest ciężki, a jego życie zagrożone. Liczne obrażenia, takie jak połamana miednica to tylko część skutków wypadku. To, co myślał i czuł podczas incydentu, jest nie do opisania. Pies jest leczony w gabinecie weterynarii w Zielonej Górze, a pomocy udzielili mu pracownicy OTOZ Animals Zielona GóraSuczka, jak się okazało po badaniu, musi szybko poddać się operacji, ponieważ zwlekanie tworzy niepotrzebne i niebezpieczne dla niej zrosty. 

Zgłoszenie przestępstwa

Mężczyzna nie przejął się całym zajściem, a już na pewno nie zdrowiem psa. Martwi się jedynie o swoje interesy i reputację firmy, którą prowadzi. O ile sunia przeżyje, czeka ją długa i kosztowna rehabilitacja. Następne miesiące spędzi na wizytach u przeróżnych specjalistów, a to tylko dlatego, że mężczyzna po prostu po niej przejechał — bez powodu, bez cienia skruchy.

Właścicielka psa złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i będzie dochodziła sprawiedliwości. W całym śledztwie pomoże organizacja OTOZ Animals Zielona Góra, która wstawi się za psiakiem jako strona pokrzywdzona w sporze. Wierzymy, że mężczyzna zostanie adekwatnie do czynu ukarany — bezwzględnie, tak jak dokonał masakry na psie, spotka się z konsekwencjami czynu.

 

mężczyzna
funzoo.pl

Pies zmasakrowany przez okrutnego kierowcę.

mężczyzna
funzoo.pl

Walczy o zdrowie i życie, w czym pomagają mu pracownicy OTOZ Animals Zielona Góra.

mężczyzna
unsplash.com –
Jay Wennington

Oby doszedł do zdrowia, jak najszybciej się da!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chciała zemścić się na byłym, głodziła ich wspólnego psa. Ledwo przeżył
  2. Małe zwierzęta, które rozczulą cię na maxa! Są tak słodkie, że aż ciężko się im oprzeć
  3. Suczka pitbulla zaczęła rodzić w samochodzie. Gdy właściciel się zorientował, wyrzucił ją z auta
  4. Skandaliczne warunki transportu krów w Katowicach. „Znaleziono trzy martwe zwierzęta”
  5. Ciężarna suczka była głodzona przez właściciela. Gdy urodziła szczeniaki, wyrzucił ją i pieski na bruk

Źródło: funzoo.pl, youtube.com @OTOZ Animals

Poprzedni artykułAleksander Kwaśniewski poznał swojego zięcia, gdy ten miał zaledwie 10 lat! Już wtedy wiedział, że będzie gwiazdą
Następny artykułŻona czuła się źle za każdym razem, gdy mąż robił jej kawę. Nagranie ukrytą kamerą ujawniło prawdę
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.