Michał Wiśniewski to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Bez względu na pogląd o jego twórczości każdy potrafi zanucić kilka jego hitów. Okazję do nucenia mieli pacjenci i przechodnie zebrani wokół szpitala w Rybniku. Gwiazdor postanowił podarować oryginalny prezent i wystąpił przed placówką. Koncert Wiśniewskiego był także epidemiczną wersją corocznych Mikołajek.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co Michał Wiśniewski robił pod szpitalem w Rybniku
  • Kto stoi za pojawieniem się gwiazdora pod placówką
  • Jak wygląda aktualny skład zespołu Ich troje

Michał Wiśniewski bardzo lubi wykorzystywać swoją popularność do niesienia pomocy innym. Gwiazdor zdecydował się na zaskakujący gest i pod szpitalem zaśpiewał największe hity zespołu Ich Troje, zebrał niemałą publiczność, która klaskała z okien placówki.

Michał Wiśniewski dał koncert pod szpitalem w Rybniku

Klub sportowy ROW Rybnik zawsze wspiera z okazji Mikołajek najmłodszych pacjentów szpitala. Zazwyczaj są to małe prezenty, które dzieci dostają 6 grudnia. W tym roku pandemia uniemożliwiła wiele podobnych działań. Zdecydowano się więc na koncert Michała Wiśniewskiego i podarowanie szpitalowi 2,5 tony jabłek.

– Zdrowa żywność to bardzo dobry i praktyczny upominek – mówił Michał Sieroń, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku, cytowany przez portal rybnik.com.pl.

Tymczasem koncert Michała Wiśniewskiego obejrzeli pacjenci, pracownicy, a także przechodnie. W sieci umieszczono fragment koncertu, na którym widać, jak Wiśniewski razem z Anią Świątczak śpiewają jeden ze swoich największych hitów. 

Wykonawcy zagrali zupełnie za darmo. Krzysztof Mrozek, prezes ROW Rybnik powiedział:

– Bardzo im dziękujemy za ten gest.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Ania Świątczak z powrotem w Ich troje

Ania Świątczak to trzecia żona Michała Wiśniewskiego. Wokalistka śpiewała już w zespole w latach 2003-2010. Artystka nagrała z zespołem 3 albumy, a także brała udział w konkursie eliminacji do Eurowizji. 

Anię Wiśniewski poślubił w 2006 roku. Wkrótce na świat przyszły ich dwie córki Ettenietta Anna i Viviena Vienna. Para rozwiodła się w 2011 roku. Od tego czasu nie pracowali razem. Dużym zaskoczeniem była więc informacja o powrocie Świątczak do Ich troje. 

Co więcej, nie tylko Świątczak wróciła do zespołu. Wiśniewski zaskoczył fanów na koncercie w Augustowie, podczas którego na scenę wparowała kolejna była żona, Mandaryna. Tym razem gwiazda nie będzie odpowiedzialna za śpiewania, a za choreografię. 

Michał Wiśniewski z Mandaryną ma dwoje dzieci Fabiennę Martę i Xaviera Michała. Wszyscy razem stanowią niezwykłą, patchworkową rodzinę. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że wszystkie dzieci Michała lubią się i są ze sobą blisko. Świadczą o tym między innymi wspólne uczestnictwo potomków w ważnych dla Michała wydarzeniach.

Zobacz zdjęcia i wideo:

michał wiśniewski
fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Wszystkie dzieci Michała mają ze sobą wspaniały kontakt. 

michał wiśniewski
fot. instagram.com @m_wisniewski1972

Do zespołu po latach powróciła Anna Świątczak. 

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: o2.pl, muzyka.interia.pl

 

Poprzedni artykułPamiętacie zwycięzcę „Big Brothera”? Janusz Dzięcioł zmarł dokładnie rok temu 200 metrów od domu, doszło do tragedii
Następny artykułCzy powinny wrócić niedziele handlowe? Jakie jest Twoje zdanie?
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl