Michał Wiśniewski pokazał żonę! Wcześniej fani muzyka mogli zobaczyć Polę tylko z maseczką na twarzy. Co najważniejsze, internauci są zachwyceni kobietą, w komentarzach najczęściej powtarza się słowo: piękna.

Pola Wiśniewska wprawiła w zachwyt fanów gwiazdora polskiej sceny muzycznej. Śliczna blondynka dostaje mnóstwo komplementów i absolutnie nie ma się czemu dziwić! Dumny mąż pozuje u jej boku.

Michał Wiśniewski pokazał żonę

Michał Wiśniewski wziął piąty ślub w czasie pandemii, nie wpłynęło to jednak na wielkie szczęście zakochanych. Pod koniec stycznia Polskę obiegła kolejna, radosna nowina. Znany piosenkarz został ojcem. Najmłodsza pociecha Wiśniewskiego nosi oryginalne imiona – Falco Amadeus.

– Każda z moich żon była Matką Polką. Pola też taka będzie, nie zamierzam siedzieć w domu i ona dobrze to rozumie. Poza tym ma już czwórkę dzieci, więc piąte niczego nie zmieni. Jestem przekonany, że świetnie sobie poradzi. Ktoś musi zadbać o rodzinę – mówił gwiazdor jakiś czas temu w rozmowie z Na żywo.

Mimo dumy i radości Pola pozostawała w cieniu męża, na wspólnych zdjęciach nie mogliśmy zobaczyć jej twarzy. W końcu przyszedł czas na pochwalenie się pięknością!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Na instagramowym profilu Michała Wiśniewskiego pojawiło się zdjęcie z ukochaną żoną, opis jednak zaskakuje:

Mam w końcu japońskie piwo w swojej kolekcji! (4 od lewej) – czytamy.

Pola Wiśniewska to piękna kobieta

Zamiast na butelkę wszyscy jednak patrzą na Polę i są zgodni – to piękna kobieta. W komentarzach nie brakuje zachwytów i wielu komplementów.

Ślub państwa Wiśniewskich odbył się w kwietniu 2020 roku. 14 lutego mogliśmy zobaczyć urocze zdjęcie z uroczystości. Panna młoda miała na sobie białą, przylegającą do ciała suknię i pasującą do kreacji maseczkę.

On lubi mieć u boku żonę. To, że po raz kolejny się ożenił, było dla wszystkich jasne i jego bliscy nie byli tym zaskoczeni. Bo Michał jak kocha, to chce, by wszystko odbywało się tradycyjnie. Uwielbia mieć rodzinę – zdradził tuż po ślubie informator portalu fakt.pl.

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 Michał Wiśniewski pokazał żonę.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Wcześniej piosenkarz chwalił się ukochaną, jednak nie mogliśmy zobaczyć jej twarzy. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułMaciej Dolega i Aleksandra Janiec odchodzą z TVN24. Prezenterka i lubiany pogodynek potwierdzili doniesienia
Następny artykułKim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza? Joanna Kudzbalska pracuje w jednym ze stołecznych szpitali
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.