Za nami wyjątkowa edycja Polsat SuperHit Festiwal, podczas której publiczność mogła, wraz z innymi artystami, świętować wielki jubileusz Dody. Michał Wiśniewski, którego występ na scenie zadziwił wszystkich, teraz podzielił się swoimi obawami odnośnie następnego koncertu. 

Choć emocje po Polsat SuperHit Festiwal powoli opadają, obrazy, które zobaczyliśmy w sopockiej Operze Leśnej zostaną z nami na długo. Nie zabrakło radości, entuzjazmu, zdziwienia, a nawet łez wzruszenia, zwłaszcza kiedy u boku promieniejącej energią Dody pojawiali się kolejni artyści, aby wraz z nią świętować 20-lecie. 

W tym barwnym tłumie nie zabrakło m.in. Beaty Kozidrak i Justyny Steczkowskiej. Niezapomniany występ zaliczył także Michał Wiśniewski, który w pewnym momencie pojawił się na scenie i jednym ruchem zdjął gwieździe wieczoru spódnicę, ukazując ukrytą pod nią, znacznie bardziej drapieżną stylizację. 

Michał Wiśniewski po festiwalu zamieścił zaskakujący wpis. Obawia się jednego

Michał Wiśniewski wykonał wraz z Dodą niezapomniany hit „Nie daj się”, który nawiązywał do trudnej drogi, jaką oboje przecież pokonali, pnąc się po drabinie kariery — na przekór hejterom i wszystkim, którzy nie wierzyli w ich sukces. Także wiele innych utworów wokalistki, które rozbrzmiały tego wieczora miały dodatkowy wydźwięk i nawoływały do pokoju i zaprzestania nienawiści. 

Emocje sięgnęły szczytu, kiedy piosenkarz zaczął skandować słowa „Królowa jest tylko jedna”, a rozgrzana do czerwoności publiczność podjęła okrzyk, co poruszyło Rabczewską. Dla wszystkich był to magiczny moment. 

Po wszystkim na Instagramie lidera „Ich Troje” pojawił się wpis z podziękowaniami za ten niezwykły wieczór. Gwiazdor przyznał, że znalazł się pod ogromnym wrażeniem osobowości Dody, jej wrażliwości i konsekwencji w tym, jak ujął, „show-biznesowym bagienku”. 

Okazało się jednak, że po tak wielkich wrażeniach, jakie wywołał jubileusz, Michał Wiśniewski ma pewne obawy co do nadchodzących wydarzeń. 

Teraz ciężko będzie to przebić w Mrągowie 13 sierpnia więc postaram się jedynie aby było inaczej i przynajmniej na tym samym poziomie – stwierdził żartobliwie. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN 
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą” 

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata.