Anna Kaczmarczyk, aktorka znana widzom głównie z „Na Wspólnej”, jest w ciąży! Pochwaliła się tą szczególną nowiną na Instagramie. Od wielu jej fanów spłynął deszcz gratulacji. Nic dziwnego, artystka opatrzyła tę wiadomość pięknym, romantycznym zdjęciem. 

Podekscytowany jest również jej mąż, Pascal Litwin. Oboje po raz pierwszy zostaną postawieni w roli rodziców. 

Aktorka znana z „Na Wspólnej”, Anna Kaczmarczyk, jest w ciąży

Anna Kaczmarczyk robi zawrotną karierę. Jej epizody mogliśmy oglądać w trzech wielkich polskich telenowelach, czyli w „Na Wspólnej”, „M jak Miłość” i „Na dobre i na złe”. 

Kaczmarczyk zwyciężyła również w piątej edycji „Dancing with the Stars” Polsatu oraz zajęła drugie miejsce w drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Tanecznym krokiem wbiła się wtedy do świadomości widzów. 

W Dzień Kobiet postanowiła pochwalić się zaś radosną nowiną. Wcześniej przez parę miesięcy para ukrywała fakt, że Anna… jest w ciąży. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Oni są moją siłą. Czekamy na ciebie, kruszynko! – napisała na swoim Instagramie pod pięknym zdjęciem. 

To nie pierwszy raz, kiedy pewne wydarzenie Kaczmarczyk trzymała w pełnej tajemnicy. Ze swoim mężem, Pascalem Litwinem, wzięła potajemny ślub i dopiero jakiś czas później opublikowała tę wiadomość na Instagramie. 

Fani nie zawiedli. Zewsząd posypały się gratulacje

Fani również nie zawiedli. Kiedy tylko zobaczyli zdjęcie, natychmiast ruszyli do pisania pochlebnych komentarzy i gratulacji dla pary przyszłych rodziców. 

 Aż się popłakałam! Gratulacje. Dużo zdrówka! – pisała jedna z internautek.

– Wspaniała wiadomość. Gratuluję – wtórowała jej inna. 

– Dzisiaj oglądałam twoje InstaStory i myślę sobie: Jest w ciąży. Po twarzy widać! Promieniejesz! Wszystkiego dobrego – pisała inna poruszona fanka Kaczmarczyk.

W ten sposób Kaczmarczyk dołączyła do grupy sławnych oczekujących na narodziny potomka mam. Aktualnie są w niej również Agnieszka Włodarczyk, Ida Nowakowska, Agnieszka Kaczorowska i Sylwia Przybysz. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [plotek.pl]

Poprzedni artykułNie żyje Marta Konkol. Od kilku miesięcy cała Polska walczyła o jej życie
Następny artykułEwa Drzyzga dodała szczery wpis. Chodzi o jej życie prywatne