Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani gwiazdy „Na Wspólnej” zaniepokojeni. Zniknęła z serialu, teraz prawda wyszła na jaw, powiedziała wszystko
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 22.09.2020 17:53

Fani gwiazdy „Na Wspólnej” zaniepokojeni. Zniknęła z serialu, teraz prawda wyszła na jaw, powiedziała wszystko

Na wspólnej
fot. PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 16.05.2013 Plejada TOP 10 N/Z:Wierzbicka Marta

Jedna z wielkich gwiazd serialu Na Wspólnej już jakiś czas temu ogłosiła, że odchodzi z popularnej produkcji TVN. Fani nie mogli w to uwierzyć, że nie zobaczą jej w ich ulubionej roli Oli. Teraz artystka postanowiła wyjawić szokującą rzecz.

Na Wspólnej zdecydowanie znajduje się w top 5 najbardziej lubianych polskich seriali. Nic dziwnego, że kiedy jedna z gwiazd nagle zniknęła z produkcji TVN, fani byli mocno zaniepokojeni tym faktem. Niedawno światło dziennie ujrzały porażające informacje. Aktorka nie wytrzymała, musiała powiedzieć całą prawdę. Zdradziła szokującą rzecz, aż ciężko jest w to dzisiaj uwierzyć. Jednak zdjęcia mówią same za siebie.

Marta Wierzbicka zniknęła z serialu

Fani byli zaskoczeni decyzją aktorki, kiedy w 2017 roku potwierdziła plotki na temat tego, że rezygnuje z roli Oli w serialu Na Wspólnej. Artystka uznała, że w jej życiu przyszedł czas na zmiany oraz dalszy rozwój. Wtedy jej widzowie mogli podziwiać ją w innym programie TVN-u: Azji Express, w którym, wystąpiła u boku Stanisława Karpiela-Bułeckiego. Para zajęła trzecie miejsce.

— Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem gotowa na kolejne wyzwania — pisała o swoim odejściu Marta w czerwcu 2017 roku na profilu na Facebooku.

Teraz gwiazda postanowiła ponownie przemówić do swoich fanów. Powiedziała całą prawdę.

  1. Komunikat ministerstwa zdrowia z samego rana. Zalecają Polakom zasadę 1 przez 3
  2. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Anna Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili
  3. Łzy radości i wielka duma. Dagmara Kaźmierska ogłosiła najwspanialszą nowinę z życia Conana

Gwiazda Na Wspólnej powiedziała całą prawdę

Marta Wierzbicka znana widzom najbardziej z roli Oli w serialu Na Wspólnej powiedziała swoim obserwującym na Instagramie szokującą rzecz. W relacjach na profilu udostępniła fanom opcję zadawania krótkich pytań. Ktoś zapytał się wprost o rekord jej wagi, aktorka nie unikała odpowiedzi. Nie od dzisiaj wiadomo o jej spektakularnej metamorfozie.

Marta Wierzbicka postanowiła powiedzieć całą prawdę. Wyjawiła, że najwięcej ważyła 64 kilogramy. Podzieliła się również zdjęciem z tamtego okresu. Choć wygląda pięknie, postanowiła zrobić coś ze swoim ciałem. Teraz waży 53 kilogramy, czyli udało jej się zrzucić aż 11 kilo. Jest prawdziwą inspiracją i motywacją dla innych.

Jesteście zaskoczeni tym, jak kiedyś wyglądała?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

na wspólnej

Gwiazda zdradziła, że najwięcej ważyła 64 kilogramy.

na wspólnej

Teraz waży 53 kilogramy.

na wspólnej

W 2017 roku odeszła z serialu TVN.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje polski polityk. Tragiczne informacje obiegły media
  2. Największa tajemnica Tatrzańskiego Parku Narodowego. Do dziś spędza sen z powiek turystom
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Nie do wiary, z ilu jaj Pudzianowski zjada jajecznicę. Ze zdumienia można złapać się za głowę

Źródła: plejada.pl, instagram.com, facebook.com, party.pl