Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowe odcinki „Kiepskich”. Kipiel-Sztuka ze smutkiem opowiedziała o atmosferze na planie serialu
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 20.04.2021 21:51

Nowe odcinki „Kiepskich”. Kipiel-Sztuka ze smutkiem opowiedziała o atmosferze na planie serialu

Marzena Kipiel Sztuka
fot. eastnews.pl/Tomasz Zukowski

Nowe odcinki Świata według Kiepskich nagrywane są bez kultowych postaci Boczka i Paździocha. Czy obsada serialu przystosowała się już do nowej sytuacji na planie? Marzena Kipiel-Sztuka jest niezwykle przygnębiona tym faktem, opowiedziała o ogromnej pustce, jaka zapanowała wśród ekipy pracującej przy nagrywaniu „Kiepskich”, po śmierci dwóch genialnych aktorów grających główne role w serialu.

Śmierć dwóch aktorów serialu Świat według Kiepskich wstrząsnęła widzami w całej Polsce. Niestety w najnowszych odcinkach nie zobaczymy już Dariusza Gnatowskiego (Boczek) i Ryszarda Kotysa (Paździoch).

Świat według Kiepskich bez Boczka i Paździocha

Jak przyznała w rozmowie z Faktem serialowa Halinka Kiepska, na planie czuć było nieobecność Gnatowskiego i Kotysa. Aktorka podkreśliła, że mimo to ekipa serialu stara się, by nowe odcinki wciąż ciekawiły widzów.

Oni na pewno chcieliby, aby serial był kontynuowany i by się nie załamywać – stwierdziła w rozmowie.

Kipiel-Sztuka wyznała także, że z pewnością nikt nie zastąpi Boczka i Paździocha, ale w takiej sytuacji trzeba dać szansę innym bohaterom i nowym wątkom.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dajemy z siebie wszystko co możemy, na pewno nikt nie zapełni po nich pustki, ale trzeba dać szansę nowym bohaterom i wątkom – powiedziała.

Kipiel-Sztuka o amantach

Pierwszy odcinek kultowego serialu wyemitowano na antenie Polsatu 16 marca 1999 roku. Do tej pory wyemitowano 34 sezony i 564 odcinki serii.

Marzena Kipiel-Sztuka, która gra Halinkę, żonę Ferdka, jak sama przyznała, nigdy nie narzekała na brak powodzenia u mężczyzn. W jednym z wywiadów, jakiego udzieliła Faktowi, wyznała, że wciąż wielu jest kandydatów, którzy zabiegają o jej względy.

W rozmowie powiedziała, na jakich mężczyzn zwraca uwagę. Przede wszystkim na takich, którzy mają coś do powiedzenia. Kiedy tylko pojawia się wokół niej nowy kandydat, serialowa Halinka myśli przede wszystkim o tym, czy miałaby z nim, o czym porozmawiać.

Okazuje się, że pani Marzena nie zachwyca się, gdy dostaje od mężczyzn kwiaty. Zdecydowanie bardziej woli książki lub bieliznę i buty.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródła: Fakt.pl