Omenaa Mensah: córka znanej pogodynki jest dla niej powodem do dumy. Vanessa wyrasta na mądrą i świadomą kobietę, która angażuje się w działalność charytatywną Mensah. Poza inteligencją odziedziczyła po niej także wyjątkową urodę. To kopia mamy!

Niedawno media rozpisywały się o narodzinach syna Omeny Mensah. Mały Vincent jest synem znanego przedsiębiorcy Rafała Brzoski, który nie widzi świata poza ukochaną i chłopcem. Jednak Vincent nie jest jedynym dzieckiem pięknej pogodynki. Rok temu Vanessa skończyła szesnaście lat. Omenaa Mensah: córka dziennikarki zapowiada się na prawdziwą piękność! Czy planuje pójść w ślady mamy? Już zaczęła angażować się w jej pracę!

Kim jest Vanessa Mensah?

Vanessa jest pierworodną córką Omeny Mensah. Ponieważ mama pilnie strzeże prywatności nastolatki, nie wiadomo, jak nazywa się jej ojciec. Razem z mamą kilkakrotnie udzieliły wywiadów dla portalu viva.pl, gdzie opowiadały o swojej relacji. Co wyjawiły? Są do siebie łudząco podobne nie tylko z wyglądu!

Mamie i córce zdarzają się sprzeczki, które gwałtownie wybuchają i równie gwałtownie się kończą. O co najczęściej się sprzeczają? Omenaa Mensah stara się wdrożyć nastolatkę w naukę prac domowych. Sama w wieku dziewczynki pomagała rodzicom i świetnie sprzątała oraz gotowała. Tymczasem Vanessa uważa, że dziennikarka przesadza. 

– To tak jest, gdy dwa mocne charaktery mieszkają pod jednym dachem. Vanessa jest zodiakalnym Bykiem, a ja Lwem. Wyobrażasz sobie, żeby Byk i Lew żyły pod jednym dachem jak łagodne baranki? – wyjaśniła Mensah. 

Jak na kochającą mamę przystało, pogodynka bardzo martwi się o przyszłość córki. Wpaja jej realistyczne podejście do życia i zachęca, by z rozwagą wybrała przyszły zawód. Ponieważ w okresie dorastania Omenaa Mensah borykała się z wieloma kompleksami, starała się zbudować w niej silne poczucie własnej wartości. Wybrała dla niej także wyjątkowe imię:

– […] gdy wybierałam imię dla Vanessy, chciałam, żeby było i oryginalne, i łatwe do wymówienia na całym świecie, bo nie wiadomo, gdzie ją los rzuci, gdzie będzie żyła i pracowała.

Czym zajmuje się Vanessa Mensah?

Vanessa nadal uczęszcza do szkoły, a nauka jest dla niej priorytetem. Jednak w wolnym czasie chętnie pomaga swojej mamie w działalności społecznej. Na czym polega rola nastolatki?

W 2017 roku Fundacja Omeny Mensah zajęła się organizacją warsztatów naukowych dla dzieci z Ghany. Vanessa miała wówczas piętnaście lat, ale mimo młodego wieku chętnie zaangażowała się w pomoc. Ponieważ nastolatka jest niezwykle sprawna fizycznie, zajęła się organizacją zajęć sportowych. Wspomagała także wolontariuszy przy prowadzeniu m.in. zajęć z czytania i pisania. 

To wspaniale, że Omenaa Mensah od najmłodszych lat uczy córkę pomagania innym. Vanessa z pewnością wyrośnie nie tylko na piękną, lecz przede wszystkim empatyczną i wrażliwą młodą kobietę. 

Omenaa Mensah: córka wygląda jak jej kopia! To śliczna nastolatka:

omenaa mensah
fot. instagram.com @omenaamensah

Omenaa Mensah: córka pogodynki jest już prawie dorosła! 

 

omenaa mensah córka
fot. instagram.com @omenaamensah

Omenaa Mensah i siedmioletnia Vanessa. Ależ wyrosła od tamtego czasu!

 

omenaa mensah córka
fot. instagram.com @omenaamensah

Panie są do siebie podobne nie tylko z wyglądu. Zarówno Omenaa, jak i Vanessa mają bardzo silne charaktery.

 

omenaa mensah córka
fot. instagram.com @omenaamensah

Vanessa chętnie angażuje się w pomoc w fundacji swojej mamy. 

 

omenaa mensah córka
fot. instagram.com @omenaamensah

Myślicie, że w przyszłości Vanessa zostanie dziennikarką tak jak mama? A może zajmie się czymś zupełnie innym?

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Mucha gwiazda „M jak Miłość” wylądowała w szpitalu! Niepokojący post aktorki
  2. Zygmunt Chajzer jest ze swoją żoną już 36 lat! Mama Filipa Chajzera to przepiękna kobieta
  3. Wycięcie żeber, powiększenie biustu i pośladków, to tylko część rzeczy, na które się zdecydowała. Ma w planach dalsze operacje
  4. Córka Marta Kaczyńska pogrążona w żałobie. Zmarła ważna dla niej osoba: „Spoczywaj w spokoju”
  5. Jaka fryzura na wesele jako gość? Postaw na prostotę i dziewczęcość
  6. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  7. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze

 

 

 

Poprzedni artykułKocia mama „pomaga” swojemu dziecku wejść do pudełka. Wideo obejrzało już 15 mln osób!
Następny artykułPodkład czy krem BB? Idealne rozwiązanie na upalne wakacje
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.