Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Żyła i Marcelina Ziętek jednak się rozstali? Pojawił się przeciek od informatora
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.01.2022 15:31

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek jednak się rozstali? Pojawił się przeciek od informatora

Piotr Żyła
Instagram/marceepan

Piotr Żyła jest uwielbianym przez widzów skoczkiem narciarskim, który słynie z ogromnego poczucia humoru. Prywatnie sportowiec związany jest z dużo młodszą od siebie Marceliną Ziętek. Ostatnio jednak pojawiły się spekulacje na temat przyszłości ich związku.

Związek sportowca i jego ukochanej dostarczał fanom dużo emocji, a to wszystko z powodu konfliktu zakochanych z byłą żoną skoczka. Teraz jeden z tabloidów opublikował informację, według której Piotr Żyła i Marcelina Ziętek nie są już razem.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek nie są już razem?

Piotr Żyła jest jednym z najwybitniejszych skoczków narciarskich w naszym kraju. Fani kochają sportowca za jego niebanalne żarty i ogromny dystans do samego siebie. Sympatycy medalisty z zapałem śledzą również jego życie prywatne, gdzie od dłuższego czasu sporo się dzieje.

Początkowo głośno było o rozstaniu skoczka i jego żony Justyny Żyły. Kobieta ujawniła mediom większość szczegółów ich małżeństwa oraz trwającego wówczas rozwodu. Niedługo po zakończeniu związku Piotr Żyła przedstawił światu swoją nową partnerkę. Była to dużo młodsza od sportowca Marcelina Ziętek. Przez długi czas związek gwiazdora i jego ukochanej utrzymany był w tajemnicy, a sami zakochani nie obnosili się ze swoim uczuciem w social mediach. Po kilku miesiącach postanowili jednak podzielić się z internautami wspólnymi zdjęciami, na których nie szczędzą sobie czułości.

Ostatnio jednak pojawiły się spekulacje na temat kondycji związku skoczka i jego ukochanej. Wszystko zaczęło się wraz z nadejściem 35. urodzin sportowca, podczas których Marcelina Ziętek nie złożyła partnerowi życzeń i nie dodała wspólnej fotografii. Według informacji, jakie udało się zdobyć magazynowi „Party”, Piotr Żyła i jego ukochana nie są już razem, ale póki co nie chcą o tym rozmawiać z mediami.

-Długo trzymali swój związek w tajemnicy, teraz też nie chcą obnosić się z zerwaniem, by uniknąć medialnego rozgłosu. Poza tym wciąż mają ze sobą kontakt. Piotrek jest teraz na kwarantannie, ale wcześniej Marcelina odwiedzała go regularnie, by widywał się z ich psem Benem — czytamy na łamach magazynu „Party”.

Co uważacie na ten temat?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Alicja Resich-Modlińska świętuje dziś 67. urodziny. Dawniej była gwiazdą TVP
  2. Fani wściekli po tym, co zrobił Paszt w półfinale „The Voice Senior”. „Cała Polska to ogląda i się dziwi”
  3. Najwięksi fani TVP porażeni po sobotnim wieczorze. Nie mogli uwierzyć w to, co pokazała stacja