Przyjaciółki stracą jedną ze swoich gwiazd? Okazuje się, że aktorka już niedługo, spodziewa się dziecka. W ostatnim czasie postanowiła, że pochwali się swoim ciążowym brzuszkiem.

Dziecko aktorki przyjdzie na świat już za 3 miesiące. Aktorka na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, na którym widać jej ciążowy brzuszek. Gratulacji nie było końca.

Przyjaciółki: cudowna nowina

W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się o ciąży jednej z bohaterek serialu Przyjaciółki. Okazuje się, że jest ona w 6 miesiącu ciąży, a to oznacza, że już niedługo na świat przyjdzie jej malutki dzidziuś. Cudowną nowiną postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z jednego ze spektaklów.

-Nie ma to, jak zagrać premierę w 6 miesiącu ciąży. Zapraszam na Złych Żydów w reż. @maciej_kowalewski do @teatr_ateneum. Wyluzujesz, daję słowo.- podpisała zdjęcie aktorka.

Młoda aktorka doczekała się, także wielu gratulacji ze strony internautów. Komplementom również nie było końca. Fani kobiety twierdzą, że wygląda w ciąży naprawdę rewelacyjnie.

Kim jest Julia Konarska?

Julia Konarska znana jest w szczególności z roli Adeli, czyli córki Eryka, w serialu Przyjaciółki, który emitowany jest na antenie Polsatu. Na swoim koncie ma również takie role jak Helena Korwowska w filmie Bodo, a także wiele innych epizodów. Na co dzień aktorka gra w teatrze, gdzie bardzo dużo pomogła jej Krystyna Tkacz. Artystka wystąpiła ostatnio w sztuce Źli Żydzi, czym pochwaliła się na swoim Instagramie. Jak możemy zobaczyć, pomimo stanu błogosławionego, nie zmniejsza swojej aktywności.

Za 3 miesiące na świecie pojawi się pierwsze dziecko Julii Konarowskiej i jej partnera Radosława Korczaka. Mężczyzna zajmuje się produkcją wydarzeń muzycznych, między innymi festiwali Jazz Jamboree i Warsaw Summer Jazz Days.

Aktorce ogromnie gratulujemy i życzmy powodzenia w nowej, najważniejszej roli w jej życiu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

przyjaciółki
instagram.com/juliakonarska

Gwiazda serialu Przyjaciółki pochwaliła się ciążowym brzuszkiem.

przyjaciółki
instagram.com/juliakonarska

Jej partnerem i ojcem dziecka jest Radosław Korczak.

przyjaciółki
instagram.com/juliakonarska

Mimo ciążowego brzuszka gwiazdę serialu Przyjaciółki możemy obecnie podziwiać na deskach teatru.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej
  2. Przykra prawda o państwu Gucwińskich. Na jaw wyszła lata po ich telewizyjnym debiucie
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora

źródło: jastrzabpost.pl, radiozet.pl

 

 

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.