Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Brzozowski potwierdził wspaniałą wiadomość. Muzyk będzie prowadzącym programu TVP
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 28.05.2021 18:19

Rafał Brzozowski potwierdził wspaniałą wiadomość. Muzyk będzie prowadzącym programu TVP

Rafał Brzozowski TVP
Fot. Beata Zawadzka/East News, Warszawa, 29.04.2021 Spotkanie z Rafalem Brzozowskim reprezentantem Polski w Konkursie Eurowizji 2021 w Rotterdamie. N/z: Rafal Brzozowski

Choć Rafał Borzozowski zakończył już swoją przygodę z Eurowizją, to konkurs wciąż ma wpływ na jego życie. Okazuje się, że muzyk otrzymał zupełnie nową propozycję pracy od TVP.

Według wielu osób Rafał Brzozowski nie zaprezentował się od najlepszej strony podczas konkursu Eurowizji. Jednak szef TVP Jacek Kurski jest zupełnie innego zdania, o czym informowały media już jakiś czas temu.

Nie zmienia to jednak faktu, że udział muzyka w całym wydarzeniu wzbudził ogromne zainteresowanie jego osobą.

Rafał Brzozowski poprowadzi kolejny program TVP

Rafała Brzozowskiego już wcześniej mogliśmy oglądać w roli prowadzącego programu na stacji TVP. Mowa tu oczywiście o „Kole fortuny” oraz show „Jaka to melodia”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Po występie muzyka na Eurowizji pojawiły się plotki dotyczące tego, że Brzozowski ma zasiąść w fotelu trenera w programie „The Voice of Poland”. Brzozowski postanowił wypowiedzieć się na temat tych doniesień i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Okazuje się, że Rafał Brzozowski nie będzie trenerem a prowadzącym programu u boku Marty Manowskiej, co oznacza, że zobaczymy go w programie „The Voice Senior”.

Pojawiają się artykuły o tym, że mam być trenerem w „The Voice of Poland” – nie, nie będę trenerem „The Voice of Poland”. Jestem prowadzącym kolejnej edycji „The Voice Senior” na razie i to jest bardzo piękny program, fantastyczny. Nie mogę się doczekać spotkania z cudownymi seniorami i bycia częścią tego programu. Dementuję to – wyznał Rafał Brzozowski.

Będzie oglądać poczynania Rafała Brzozowskiego w nowej roli?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl