Rozwód Tomka Makowieckiego i Reni Jusis, choć odbył się bez publicznego prania brudów, nadal był dużym wydarzeniem. Małżeństwo, które zawsze chroniło swoją prywatność i uchodziło za wręcz idealne – nikt nie przypuszczał, że wkrótce zobaczymy muzyka w objęciach nowej wybranki. Czy to właśnie dla niej zostawił rodzinę? Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń.

Rozwód tej pary z show-biznesu, do którego doszło pod koniec kwietnia 2019, nadal pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi. Para na tyle chroniła swoją prywatność, że do dziś nie wiadomo, co było przyczyną rozpadu małżeństwa, media mają jednak swoją teorię.

Rozwód bez przyczyny?

Rzadko zdarza się, że rozwód jest bez przyczyny, choć i takie przypadki się zdarzają. Zazwyczaj jednak dochodzi do niego, gdy w życie małżonków wkracza trzecia osoba i to właśnie wtedy pojawiają się pierwsze problemy. 

Nikt nie sądził, że w związku Tomka Makowieckiego i Reni Jusis, którzy byli ze sobą od 2008 roku i doczekali się dwójki dzieci, jest tak duży kryzys. Niestety, ale parze nie udało się uratować małżeństwa, a chwilę później muzyk zaczął nieśmiało publikować zdjęcia sugerujące, że ma już nową ukochaną. 

  1. Nie żyje 24-letni aktor. Jego ostatnie słowa są porażające, nikt niczego się nie spodziewał
  2. Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja
  3. Zdjęcie noworodka obiegło cały świat. Wszystko przez przedmiot, który trzyma w rączce

Tomek Makowiecki z nową ukochaną

Choć Tomek Makowiecki na co dzień niewiele zdradza ze swojego życia prywatnego, tym razem poszedł na całość i na Instagramie opublikował zdjęcie z tajemniczą brunetką, w którą się wtula. Postanowił jednak jeszcze nie informować całkowicie, kim jest jego nowa ukochana.  

Media szybko pochwyciły ten temat i uznały, że to właśnie dla niej zostawił żonę i dzieci. Nikt nie zna jednak prawdy, dlatego lepiej stronić od wszelkich spekulacji. Mamy nadzieję, że mężczyzna był wierny do końca trwania małżeństwa, kobiety potrafią być bowiem bezwzględne, gdy zorientują się, że są zdradzane. Historia pewnej zdradzonej panny młodej, wprawiła nas niedawno w osłupienie

ZOBACZ ZDJĘCIE:

rozwód
Fot. instagram.com/tomasz.makowiecki/

Rozwód Tomasza Makowieckiego i Reni Jusis odbył się w kwietniu zeszłego roku.

rozwód
Fot. instagram.com/tomasz.makowiecki/

Muzyk zdradza jednak, że już się z kimś spotyka.

rozwód
Fot. instagram.com/renijusisofficial

Piosenkarka nadal jednak jest sama.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Smutny dzień dla Warszawy”. Pogrążony w żałobie Rafał Trzaskowski żegna ważną dla stolicy osobę
  2. Tragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyje
  3. Kobieta nagle zemdlała na przyjęciu. Lekarze w szpitalu od razu wiedzieli, że przez swoje ubranie mogła stracić życie
  4. Dziś Krzysztof Skiba obchodzi 56. urodziny. Czego życzycie szalonemu muzykowi?
  5. Ujawniono zarobki Krzysztofa Jackowskiego, szczęka opada. Nikt się nie spodziewał podobnych kwot
  6. Porażające informacje o stanie zdrowia gwiazdy „Klanu”. Jest bardzo źle

Źródło: pomponik.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.