Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje aktor „Przyjaciół”. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 15.01.2020 11:14

Nie żyje aktor „Przyjaciół”. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

przyjaciele
NBC

Samobójstwo aktora znanego z serialu Przyjaciele wstrząsnęło fanami tego kultowego show. Jego odejście było nagłe i przeraźliwie smutne. Mężczyzna znalazł się w sytuacji, która doprowadziła do tego, że uznał, że nie ma dla niego żadnego innego wyjścia, niż popełnienie samobójstwa. Miał zaledwie 51 lat.

Odejście osoby, którą znaliśmy i podziwialiśmy, zawsze nami wstrząśnie, tym jednak większy będzie nasz szok, jeśli dowiemy się, że popełniła ona samobójstwo. Możemy tylko zastanawiać się, co doprowadziło do tego, że osoba, która miała przed sobą jeszcze tyle życia, postanowiła je sobie odebrać.

Aktor z Przyjaciół popełnił samobójstwo

Stan Kirsch znany jest nam ze słynnych seriali takich jak Przyjaciele czy Highlander. 11 stycznia mężczyzna popełnił samobójstwo i został znaleziony w swoim domu. Na jego profilu na Facebooku pojawiło się oświadczenie. — Drodzy przyjaciele. 11 stycznia w tragicznych okolicznościach straciliśmy naszego ukochanego Stana Kirscha […]. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle trudnym dla nas czasie

Nie wiadomo dokładnie, dlaczego mężczyzna odebrał sobie życie. Pogrążył w żałobie żonę, która również wydawała oświadczenie — Chcę podziękować wszystkim za okazaną miłość i wsparcie. Nie byłam w stanie odpowiedzieć na wszystkie SMS-y, połączenia, e-maile, ale poczułam i wysłuchałam każdy z nich. Czuję się otoczona miłością i jestem na zawsze wdzięczna każdemu z was.

Kim był Stan Kirsch?

Stan Kirsch był amerykańskim aktorem, scenarzystą, reżyserem i trenerem aktorskim. Swoją karierę aktorką zaczynał od występów w reklamach, później pojawił się w kilku serialach, takich jak na przykład Przyjaciele. Tak w pierwszym sezonie odegrał epizodyczną rolę małoletniego chłopaka, w którym zakochała się Monika. Odcinek ten to The One With the Ick Factor.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

samobójstwo
samobójstwo
samobójstwo

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
  4. Dziecko z głodu jadło proszek do prania. Matka w tym czasie bawiła się w klubach
  5. Matka wyprowadziła się z domu. Zostawiła w nim swoją roczną córeczkę, wróciła po nią po 10 latach
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródła: radiozet.pl