Lelum.pl

Pawel Wodzynski/East News

Syn Justyny Steczkowskiej wygadał się. Wyjawił całą prawdę o swojej mamie. „Jest wymagającym szefem”

17 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Justyna Steczkowska obchodzi w tym roku swój jubileusz. Gwiazda zawitała dziś na scenie podczas wielkiego rozpoczęcia Festiwalu w Opolu. Okazało się, że towarzyszył jej syn. 22-latek nieoczekiwanie wyjawił zaskakujące fakty na temat współpracy z matką.

Justyna Steczkowska obchodzi w tym roku swój jubileusz. Gwiazda zawitała dziś na scenie podczas wielkiego rozpoczęcia Festiwalu w Opolu. Okazało się, że towarzyszył jej syn. 22-latek nieoczekiwanie wyjawił zaskakujące fakty na temat współpracy z matką.

Wielkie rozpoczęcie Festiwalu w Opolu mamy już za sobą. W tym roku na scenie nie brakuje jubilatów, a jednym z nich jest Justyna Steczkowska. 2 sierpnia wielka gwiazda świętować będzie swoje 50. urodziny. Okazuje się, że podczas imprezy towarzyszy jej syn.

Leon jest najstarszym z trojga dzieci wokalistki . Przyszedł na świat w 2000 roku, kiedy gwiazda związała się z architektem i modelem, Maciejem Myszkowskim. Okazuje się, że 22-latek chce rozwijać karierę jako didżej. Wraz z matką pojawił się na konferencji przed festiwalem, dzięki czemu mogliśmy poznać kilka zadziwiających szczegółów na temat ich współpracy.

Jaką szefową jest Justyna Steczkowska? Syn gwiazdy nagle się wygadał

Już wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć na scenie 22-letniego Leona. Młody artysta pojawił się u boku matki podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka . Justyna Steczkowska zaśpiewała wówczas utwór, który syn skomponował specjalnie dla niej, podczas gdy sam autor stanął za „DJ-ską” konsolą.

Okazuje się jednak, że współpraca ze słynną rodzicielką wcale nie jest łatwa, a młody artysta raczej nie może liczyć na ulgi ze względu na „znajomości”. Podczas konferencji przed Festiwalem w Opolu wyjawił zaskakujące fakty o wokalistce.

Mama jest wymagającym szefem. Kropka – stwierdził bezceremonialnie. – Ale mamą najlepszą – zreflektował się po chwili.

„Fakt” postanowił zapytać, co o tych słowach sądzi sama Justyna Steczkowska. Okazało się jednak, że gwiazda w zupełności zgadza się z tą szczerą oceną. Jak stwierdziła, łączy w sobie wiele oblicz. Jest perfekcjonistką, ale też osobą pełną ciepła. I tę cechę, jak sądzi, odziedziczył po niej syn.

– Jestem dość konkretna i nie tyle bezkompromisowa, ile staram się robić wszystko perfekcyjnie. Leon to wie […] Jako mama, koleżanka czy przyjaciółka jestem pełna serca, życzliwości i miłości do ludzi. I taki też jest mój syn. Już jako dziecko dzielił się ze wszystkimi, oddawał ostatnie pieniądze, miał gest i zapraszał na lody. Taki został do dzisiaj, cieszę się, że jest pełen pozytywnych emocji.

Justyna Steczkowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiemy, dlaczego Krzysztof Cugowski odchodzi
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Źródło: Fakt

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Wojciech Glanc przewiduje rozpad jednego z najgłośniejszych małżeństw. Para właśnie spodziewa się dziecka
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]