Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” miała wypadek. Opowiedziała, co się stało
Adrianna Elbe
Adrianna Elbe 11.08.2019 14:58

Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” miała wypadek. Opowiedziała, co się stało

taniec z gwiazdami
instagram.com/juliawieniawa

Taniec z Gwiazdami: jedna z uczestniczek popularnego show miała naprawdę poważny wypadek! Chwila nieuwagi spowodowała, że gwiazda znalazła się w szpitalu! Co dokładnie się wydarzyło? Poszkodowana zamieściła na Instagramie post, w którym opisuje całe zajście.

Iwona Cichosz, Miss Świata Głuchych 2016, wspomina, że tuż przed zdarzeniem miała złe przeczucia, które niestety się potwierdziły. Atrakcja, z której korzysta bardzo dużo osób, okazała się dla niej bardzo zdradliwa!

Taniec z Gwiazdami: Iwona Cichosz miała wypadek

Iwona Cichosz, uczestniczka siódmej edycji Tańca z Gwiazdami, zdecydowała się opowiedzieć o niebezpiecznym zdarzeniu, które miało miejsce kilka dni temu. Gwiazda wybrała się ze swoim partnerem na krótką przejażdżkę hulajnogą elektryczną, która swój finisz miała w… szpitalu:

— Wzięliśmy oboje hulajnogi elektryczne i wracaliśmy do domu wieczorem (…) W jednej sekundzie straciłam panowanie nad hulajnogą, potknęłam się o krawężnik i przewróciłam się, lewą ręką oparłam się o ziemię, by uchronić resztę ciała — zrelacjonowała na Instagramie.

Gwiazda trafiła do szpitala

Niestety, poszkodowana aktorka doznała na tyle silnych obrażeń, że niezbędna okazała się pomoc specjalisty:

— Pół godziny później byliśmy w szpitalu i czekaliśmy ponad dwie godziny, aby mnie przyjęli (…) Prosiliśmy o lód, by uniknąć obrzęku, ale miłe panie kazały nam czekać, aż ktoś łaskawie przyjdzie. Całe szczęście lekarka była młoda i przesympatyczna — wspomniała uczestniczka programu Taniec z Gwiazdami.

Niestety, niefortunny upadek sprawił, że ręka gwiazdy musiała zostać unieruchomiona:

— (Lekarka) szybko zbadała, skierowała mnie na RTG i tomografię — relacjonowała Cichosz, dodając, że badanie wykazało pękniętą kość w ramieniu.

Życzymy Iwonie szybkiego powrotu do zdrowia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Taniec z Gwiazdami

Kilka dni temu Iwona Cichosz doznała poważnego urazu podczas przejażdżki hulajnogą. Rentgen i tomografia wykazały, że kość w jej ramieniu pękła. Ręka została więc unieruchomiona.

Taniec z Gwiazdami

Uczestniczka programu Taniec z Gwiazdami wspomniała, że nie wie, co zrobiłaby bez swojego ukochanego, który wspiera ją z całych sił, gdy ta mierzy się ze skutkami niefortunnej przejażdżki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Olivia Newton-John znów choruje. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”
  2. Martyna Wojciechowska 2 lata temu zapadła na tropikalną chorobę. Długo dochodziła do zdrowia
  3. Agnieszka Dygant w bikini rozpala zmysły wszystkich! Takiego brzucha nie powstydziłaby się Ewa Chodakowska
  4. Edyta Wojtczak w dniu ślubu przeżyła prawdziwy dramat. Uroczystość miała zostać przeniesiona
  5. Pracownik Michaela Jacksona wyjawiła sekrety gwiazdora. Cały świat wstrzymał oddech

Źródło: instagram.com